Strona 4 z 23 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 230
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    U mnie kasa wróciła wczoraj wieczorkiem Także pozytywne zakończenie, choć na początku troszku się przestraszyłem bo koniec końców nie ma jak udowodnić ile się miało przed awarią

    Ja czekam z niecierpliwością na wieści o sklepie, bo nosze się z zamiarem kupna drugiego monitora i było by jak znalazł :P

  2. #32
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Widziałem w tamtym tygodniu wersję testową sklepu więc myślę, że już niebawem będzie on puszczony online.

  3. #33
    co do nowego sklepu będą ubrania związane z Hey poker?

  4. #34
    Witam!

    Czy zamawiane w tej chwili produkty w sklepie Hey -docierają do odbiorców bezproblemowo i na czas (ile obecnie czeka się na zamówiony towar)?

    pozdrawiam

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    witam mozesz zrobic cos z limitem wplaty przez moneybookers??minelo juz ponad 30h od mojej pierwszej wplaty 1500$ a w tym momencie nie moge wplacic nawet nastepnego 1500$...troche mi sie nie widzi raz na nie wiem ile wplacac po 1500$ 15k bo za nim wplace i bede mogl grac to miesiac minie lol....pozatym akurat dolar ciut spadl a pewnie to chilowa korekta....postaraj sie to ogarnac jka najszybciej...nicj na hey:grudathorn

    pozdrawiam

    pojawia sie taki komunikat: Money could unfortunately not be deposited. The amount is either below or above weekly or daily limit

  6. #36
    WITAM
    Czy to wina softu,czy moze mojego połaćzenia internetowego,poprostu grajac większą ilosc stołów >5 zamykaja się czasem stoliki ??

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    ongame tak ma

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    sluchaj...przepraszam ale juz ciut na kurwie jestem...wbijam w ten limit wplat...moze byc i 100$ na godzine powiedzmy...ale jest 1500$ na 24h...ja wplacilem 1500$ piec kurwa dni temu i w tym momencie(2 minuty temu)nie moge wplaci kolejnego 1,5k!!!!!!a chce wplacic 15k...jak mam kurwa grac 8 stolow nl400 z 1,5k??!!!!!wez to ogarnij kurwa JUZ!!!!!!albo wyplac mi te 1,5k i o jebie...

    sviestas

  9. #39
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    bravo

  10. #40
    witam
    ile czeka sie na wypłate na mb,zleciłem w piatek w południe i do tej pory niema ??chyba coś długo