Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 230
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Hej mam jakiś problem, Ongame i Hey odżyło ale nie zwróciło mi kasy z 6 stolików nl200 z przerwanej sesji...wtf ?

  2. #22
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Też mam strate z 4 stolików. Napisz do supportu i czekamy. Muszą mieć teraz ładny zajeb jak tam ludzie hajs potracili. Mam nadzieje, ze jako porządna firma oddadzą do 24h chociaż to bardziej od Ongame zależy niż od nich. Przykładowo na odpowiedź odnośnie kursu walut czekam do dnia dzisiejszego i nikt sie ze mną nie kontaktuje.

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    no kurcze z jednej strony mnie uspokoiłeś, ze to nie tylko ja tak mam, ale drugiej przestraszyłeś, no ale bez żartów nie wiem ile brakuje Tobie ale mi ponad 1200$...

  4. #24
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Mi stoły z NL30 (miałem na każdym więcej niż jeden BI) ale sam dokładnie nie wiem zbytnio ile.

    Postaw sie po drugiej stronie. W chuj osób grało w tym momencie i w chuj potraciło. Każdy teraz zdesperowany na swoim forum językowym, ze HeyPoker zgarneła jego fortune, zamkneli firme i uciekli na Hawaje. Dodaj do tego maile z bluzgami itp itd. Muszą to ogarnąć, napisać do Ongame i odzyskać nasze środki. Dajmy im chociaż 24h. Rozumiem, że napisałeś do nich maila, kiedy i jakie stoły grałeś.

    Czekamy bez paniki. Jak sie Marcin pojawi to może coś powie bo ma większą wiedzę odemnie

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    22
    Chyba jest to spowodowane chwilowymi lagami.
    Grałem sesje koło 20-21...4 stoły odpalone i 110 rozdań - wtf.

    Co chwilę mi przycinało stoliki, ludzi wyrzucało...stolik był 5 osobowy, lag..stopka...i już siedzę HU tylko z jednym klientem.

    Wyłączyłem bo nie miałem nerwów

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Hmm mój nick na Hey to MarkizDeSade. Napisałem już maila do supportu ale póki co cisza. Mam nadzieje ze się to wszystko wyjaśni

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Musi się wyjaśnić. Ale wygląda mi to bardziej na problem ongame więc zaczekajmy jeszcze chwilę aż oddadzą

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    to normalne na całym ONGAME

    od 2 lat co 2-3 tygodnie padają serwery o jakiejś porze dnia i siano znika, ale ZAWSZE WRACA... tylko czasem trzeba z 2 dni poczekać ale zazwyczaj 10-15h wystarczy...

  9. #29
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Pierwsza odpowiedź:
    Hi! Ongame had some technical problems yesterday. They are now investigating which players that should be refunded. You will recive all your money once they are done.
    Takie ogólnikowe troszke ale przed chwilą przyszedł ponowny mail:

    Ongame are solving this problem right now. All your money will be refunded within 24 hours, after their investigation. Thanks for your patience.
    + dla supportu Hey. Mam nadzieje teraz, ze to 24h to nie bedzie do jutra do 13:00 albo i dluzej tylko troszke szybciej.

    Pokoj

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Dostałem identyczna wiadomość mam nadzieje, ze skończy się ok przed weekendem.

    pozdro