Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 230
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Myślę, że asortymencie nowego sklepu będzie więcej akcesoriów pokerowych. Planowane jest również wprowadzenie możliwości kupna za punkty ticketów turniejowych. Poczekajmy jednak do końca miesiąca, wtedy będzie wiadomo dużo więcej.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Moim zdaniem gracze ucieszą się z jak największej ilości nowoczesnej elektroniki Mam tu na myśli takie rzeczy jak nowe laptopy,monitory 24/30 calowe, telewizory HD, sprzęt audio, kina domowe itd
    Bo 20 rożnych typów żetonów do gry, albo 10 rożnych tali kart czy filmy na DVD to nic fajnego raczej
    Moim zdaniem nic tak nie motywuje do dużej ilości gry jak możliwość zamówienia np 50 calowej plazmy po kilku miesiącach gry, a nie pudła żetonów co 2 tyg i mam nadzije ze w tym kierunku pójdzie ten sklep

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tu się zgodzę. W poprzednim sklepie (muszę tutaj kolejny raz powiedzieć, że była to zewnętrzna firma wykonująca tylko zlecenie dla hey) wybór był moim zdaniem dobry. Na czym polegał ich problem każdy widział. Mam więc nadzieję, że następca będzie z jakieś dwie klasy wyżej a asortyment będzie podobny i zostanie tylko wzbogacony o gadżety pokerowe.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    witam, czy sa jakies informacje na temat zmian w siecie ongame ? kiedy z heypoker znikna bonusy x8 ?

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że nas zmiany opisane w wątku o towerze nie dotyczą. Postaram się jutro o oficjalne stanowisko w tej sprawie i jak będę je miał podam natychmiast do wiadomości na forum.

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Czy ma ktos problemy z zalogowaniem sie na konto internetowe?

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Technicy już się tym zajmują. Soft działa normalnie ale rzeczywiście nie można się zalogować na stronę.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    No wlasnie, wczoraj nie moglem sie zalogowac.
    Teraz juz dziala.

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Wam też nie działa?

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    kompletnie zdechło HEY...jak się loguje na stronę to mam na koncie 0$, mam nadzieje ze to chwilowa awaria jakaś...