Strona 19 z 23 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 230
  1. #181
    w zeszłym tyg zlecalem wyplate na netka w piatek wieczorem kaska byla w poniedzialek

  2. #182
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    6
    co rękę mi się soft wyłącza ?

    jakieś rady?

  3. #183
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    wlacz hey, zagraj pare rak , dopiero pozniej odpal poker trackera

  4. #184
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Z tego co zauwazylem to w sobote i niedziele cash outy nie dzialaja.

  5. #185
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Własnie zdarzyło mi się coś dziwnego. W trakcie sesji heypoker nagle przestal zapisywac rozdania. Nie to że HEM nie chciał pobierać, tylko poprostu nie było czego pobierać z historii. Nie mówie tu o 5-10 rozdaniach tylko ok 200. Po zmianie stolika dalej nie zapisywał. Dopiero restart softu pomógł. Miał ktoś coś podobnego? Zna ktoś przyczynę?

  6. #186
    Hm, dziwne, bo po wczorajszych "ekscesach" dzisiaj zagrałem pierwszą sesję i byłem święcie przekonany, że wyciągnąłem więcej niż wskazywał bilans konta + staty w HEM. Pierwszy raz miałem takie dziwne odczucie. Stwierdziłem, że to ja się mylę, bo 2 programy na raz się nie mogą pomylić. Teraz znowu zwątpiłem.
    Poza tym dzisiaj dostałem wyrównanie za wczoraj i po kalkulacjach bilansu z HEMa wyszło mi, że zwrócili mi za mało. Nie jest to może astronomiczna kwota (ok $20), ale coś mi tu śmierdzi Ma ktoś coś podobnego?

    Co z punktami? Dalej nie nalicza 2. dzień już.
    Czy przy zwrocie punktów będzie naliczony też bonus LP jaki powinienem dostawać po przekroczeniu kolejnego levelu w programie lojalnościowym?

  7. #187
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    23
    Działa na Hey Poker Turnament Shark? na Hollywood sprawdzałem i było ok a na Hey nie chce

  8. #188
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Wczoraj gralem sesyjke przez przegladarke i przydalo by mi sie dostac do handhistory tej sesji. Stąd pytanie: czy ona sie wogole gdzies zapisala jak gralem przez przegladarke? Jesli nie to nastepne pytanie: mozna do supportu napisac zeby przeslali HH z konkretnej sesji?

  9. #189
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Widze, ze nie ma chetnych na odp. na moje ostatnie pytanie...
    Moze ktos bedzie w stanie mi pomoc z nowa sprawa. Mianowicie Nie moge zmienic danych na stronie Heypoker, poniewaz ciagle mi wyskakuje "Incorrect old password". Wiem, ze haslo jest dobre, gdyz dwa razy sie logowalem do swojego konta na stronie i samo logowanie idzie bez problemu. Tylko jak chce na "My Page" cos zmienic to nie daje rady. Mogl by ktos sprawdzic, czy to tylko u mnie tak sie dzieje czy strona ma jakiegos bug`a?

  10. #190
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez citmod Zobacz posta
    Widze, ze nie ma chetnych na odp. na moje ostatnie pytanie...
    Moze ktos bedzie w stanie mi pomoc z nowa sprawa. Mianowicie Nie moge zmienic danych na stronie Heypoker, poniewaz ciagle mi wyskakuje "Incorrect old password". Wiem, ze haslo jest dobre, gdyz dwa razy sie logowalem do swojego konta na stronie i samo logowanie idzie bez problemu. Tylko jak chce na "My Page" cos zmienic to nie daje rady. Mogl by ktos sprawdzic, czy to tylko u mnie tak sie dzieje czy strona ma jakiegos bug`a?
    Strona ma niejednego buga pewnie. Ja nie mogłem założyć konta. Musiałem "zhackować" ich walidacje.