Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 230
  1. #121
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    juz sie boje powrotu do domu, cos mi sie wydaje ze bede musial przyspieszyc kupno nowego kompa zeby w ogole dalo sie dokonczyc wyrabiac bonus bo watpie ze stara puszka uciagnie nowy powolny soft :/

  2. #122
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    ok odpalilem nowy soft i jest ciezko. moj komp nie wytrzymuje takiego obciazenia, soft sie co chwile sam zamyka. na starym gralem na luzie 9 stolow i bylo ok, na nowym otwieram 2-3 i zaczyna tak zamulac ze sie nie da grac Myslalem ze przejscie na nowy soft jest glownie dyktowane tym zeby wszystko dzialalo szybciej a nie odwrotnie ;/ w dodatku wszystko jakies ciemne, po zmniejszeniu stolow do minimalnego wymiaru prawie nie widze jakie trzymam karty. czy ongame koniecznie chce nas zmusic do opuszczenia swojej sieci?

  3. #123
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Zmniejszanie stołów to zmiana na plus ale...
    Zmniejszając stół zmniejszamy również avartar oraz zasłaniamy pasek po lewej stronie (kup żetony/historia rozdania). Zmiana w tej materii byłaby mile widziana. Grając max 4 stoły nie odczuwam spadku mocy komputera (nie neguję, że soft jest wymagający) ale nie wiem jak jest na większej ilości stołów.

    Jest jednak jeden ważny punkt, który nie został tutaj poruszony. Soft jest krytykowany przez graczy bardziej zaawansowanych. Gracze, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z pokerem oceniają go pozytywnie. Można więc podejść do sprawy praktycznie
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 12-06-2009 o 17:34

  4. #124
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Pewnie dlatego ze gracze poczatkujacy nie multitablinguja a soft pokazuje najwieksze braki wlasnie przy probie grania wielu stolikow jednoczesnie. Mam nadzieje ze ongame wypusci jakas lzejsza wersje softu ktora bedzie mozna alternatywnie pobrac i zainstalowac lub odchudzi obecny soft aby dzialal szybciej. Zupelnie nie rozumiem po co soft jest nafaszerowany taka iloscia animiacji.

  5. #125
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Mam nadzieje ze ongame wypusci jakas lzejsza wersje softu ktora bedzie mozna alternatywnie pobrac i zainstalowac lub odchudzi obecny soft aby dzialal szybciej.
    moze w przyszlym roku lub ew. w 2011 powinnien byc

  6. #126
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    jedna rzecz która mi sie podobała w starym sofcie to ze karty gracza nie nachodza na siebie oczywiscie została zmieniona.

    do tego dwa MEGA minusy brak WL i straszne obciążenie kompa, nie da sie odpalic wiecej niz 3 stołów całkowicie eliminuja ten soft.

    nie wspominam juz o kilku minusach do których mozna sie z trudem ale przyzwyczaic, jak brak zapamietywania wielkosci stołu ;/

    przykro ale po prostu NIE DA SIE GRAC

  7. #127
    Soft beznadziejny, ale to ma też swoje plusy - sporo regularsów się ewakuowało, i zostają fishe do farmienia ^^

  8. #128
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Ok przetestowalem wszystko osobiscie i moge wyrazic sprawdzone zdanie. Zrobilem format c:, wgralem czysciutki system xp. zainstalowalem soft Hey, odpalilem. Udalo mi sie otworzyc 3 stoliki. Wiecej nie otwieralem bo przy 3 juz lekko przycinalo animacje rozdawania kart a podczas niektorych akcji widzialem np tylko flop i dalej juz nic, kilka razy pasowalo mi karty bo niby nie wykonalem ruchu na czas (ciezko wykonac ruch jak stol zawisnie na flopie) Na 3 stolach pogralem ok 5-8 minut po czym 2 z nich sie zawiesily calkiem a dzialal tylko jeden. Czekalem ok 10 minut ale nic to nie pomoglo, dwa dalej wisialy. Proba zamkniecia jakiegkolwiek stolika powoduje natychmiastowe zamkniecie sie calego softu Hey razem ze wszystkimi stolami (probowalem kilka razy - efekt zawsze ten sam). Moj komp to:
    AMD Athlon 2500+ 1.85 GHz
    512 MB RAM
    Rozumiem ze nie jest to zadna nowa maszyna ale czy ongame robi soft tylko dla posiadaczy szybkich sprzetow? Jak maja niby grac ci ze starszymi kompami?
    I teraz sie zastanawiam jakim cudem majac pelne checi mam dokonczyc wyrabianie bonusa i grac dalej na Hey? Pomijam fakt ze nawet majac dobrego kompa ciezko znalezc odpowiednia ilosc graczy chetnych do gry ze wzgledu na migracje do nowego softu (na moich stawkach bylo zaledwie kilka stolikow).

    I tutaj pytanie do Marcina z Heypoker Polska. Czy terminy wyrobienia bonusow na Hey beda jakos przedluzone ze wzgledu na migracje do nowego softu? Z tego co widzialem na bwin chyba przedluzali je z uwagi na bardzo mala ilosc graczy w obecnym okresie.

  9. #129
    Co to są Player Points?

  10. #130
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    soft tragiczny...duzo bardziej podobal mi sie stary(mimo tego wypierdalania ze stolikow...),grac sie nie da kompletnie...mi coprawda smiga 6 stolikow dosc swobodnie(to i tak malo),czasem tylko turn i river pokazuja sie z delikatnym opuznienieniem(1-2sec)
    niestety brak WL,niemozliwosc(oby tylko czasowa)zmiany wygladu stolow(oczy po godzinie mi nie wyrabiaja),brak przyciskow betpot preflop(po flopie juz sa...co za geniusze kurwa to robili) i wiele innych zmusza mnie do urlopu od ongame...i tak mialem zrobic sobie wakacje od usop wroclaw do konca lipca wiec poprostu je przyspiesze,a wroce jak wprowadza jakies rozsadne zmiany...oby jeszcze w tym roku...