Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 230
  1. #101
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jak to zwykle bywa u informatyków obiecali, że coś będzie na wczoraj a jest na przyszły tydzień. Trzymam jednak za nich kciuki i mam nadzieję, że serwis dzisiaj wystartuje.

  2. #102
    co to huda to czy stoly beda sie odpowiednio pop-up'owaly jesli chodzi o stakowanie? (jeden na drugim) bo w aktualnej wersji jest tak, ze co pol sekundy stol wyskakuje na ktorym masz akcje a w ten sposob nie mozna nawet zadnej akcji wykonac dopoki, doputy akcja ustanie

  3. #103
    ledwo co otworzylem 12stolikow a tu soft sie zamknal :< i te mulenie
    edit: druga proba - to samo - katastrofa, mam nadzieje, ze to szybko naprawicie bo inaczej nie pogram u Was dlugo
    nie zebym straszyl, tylko po prostu mi to nie odpowiada
    pozdr
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 10-06-2009 o 19:25

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    nie widze nigdzie na nowej stronie stanu mojego konta, posiadanych ticketow, ani jakiegokolwiek info o punktach gracza czy wyrabianym bonusie? mam nadzieje ze to poprawicie szybko bo nawet nie wiem ile mi punktow zostalo do skonczenia bonusa

  5. #105
    a co ze stabilnoscia?
    na starym grindowalem 20stolikow, na nowym po wlaczaniu 10+ jakis crash jest i soft sie zamyka

  6. #106
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Trzeba zaczekać z tym nowym softem bo póki co jest delikatnie mówiąc ...

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    dokladnie, mam nadzieje ze uda sie opoznic wprawadzenie nowego softu dopoki nie zacznie on dzialac jak nalezy

  8. #108
    watpie.
    trzeba sie przygotowac na najgorsze
    kilka dobrych tygodni pogramy sobie na tej katastrofie, a raczej cashout

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    czyli nie tylko u mnie logujac sie na stronie stan konta wynosi 0$ zamiast kilkunastu k$ ???bo cos tu jest nie tak...

  10. #110
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Bedzie mozna dzisiaj jeszcze pograc?? Widze ze cale Ongame padlo.