Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Korzystając kolejny po raz wtóry z uprzejmości Doliego mam przyjemność przedstawić wam kolejny room sieci ONGAME, (dla wielu na tym forum już znany) który zdecydował się na promocję w naszym kraju. Mam nadzieję, że moja praca na forum zostanie przyjęta ze zrozumieniem a temat ten zostanie potraktowany jako formalne przywitanie się przedstawiciela firmy ze społecznością forumową.

    Heypoker, bo o nim mowa należy do 360 Holding Online i jest licencjonowany na Gibraltarze. To co odróżnia ten room od innych to oprócz oferty bonusowej (o czym napiszę w innym wątku) dość dobrze zaopatrzony VIP SHOP, który będzie dobrym uzupełnieniem klasycznej oferty bonusowej.

    Jako przedstawiciel firmy HeyPoker będę odpowiedzialny za kontakty z wami zarówno za pośrednictwem forum jak i od strony supportu. Jeśli będziecie mieli więc jakieś pytania zapraszam do działu pytania, uwagi, sugestię bądź na moje gg, którego numer ujawnię niebawem.

    Mam nadzieję, że już w tym tygodniu nastąpi update polskiej wersji strony. Ponieważ jest to mój pierwszy tydzień pracy dla nowej firmy proszę was o wyrozumiałość w oczekiwaniu na zaprezentowanie kompletnej oferty. W planach jest bowiem organizacja turniejów bądź to TYLKO dla użytkowników forum, bądź TYLKO dla użytkowników z Polski. Niewykluczona jest też seria turniejów buy- in ale na wszystko przyjdzie czas.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 03-11-2008 o 17:17

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    Te turki dla uzytkownikow z polski - live events quali - najlepsze rozwiazanie ;d

    EPT hunger.