Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    PokerStars Game #21437472407: Omaha Pot Limit ($0.25/$0.50) - 2008/10/23 18:17:37 ET
    Table 'Suevia' 9-max Seat #3 is the button
    Seat 1: cardrak ($21.25 in chips)
    Seat 2: tanny33 ($71.50 in chips)
    Seat 3: Andric ($44.35 in chips)
    Seat 4: UHave_3_Outs ($50 in chips)
    Seat 5: spvgg ($53.35 in chips)
    Seat 6: HERO ($15.75 in chips)
    Seat 7: primomano9 ($20.50 in chips)
    Seat 8: palermito ($49 in chips)
    Seat 9: ipooallday ($107.15 in chips)
    UHave_3_Outs: posts small blind $0.25
    spvgg: posts big blind $0.50
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO [ ]
    HERO: calls $0.50
    primomano9: folds
    palermito: folds
    ipooallday: folds
    cardrak: folds
    tanny33: calls $0.50
    Andric: calls $0.50
    UHave_3_Outs: folds
    spvgg: checks
    *** FLOP *** [ ]
    spvgg: checks
    HERO: checks
    tanny33: checks
    Andric: bets $1
    spvgg: folds
    HERO: calls $1
    tanny33: folds
    *** TURN *** [ ] []
    HERO: bets $4.05
    Andric: calls $4.05
    *** RIVER *** [ ] []
    HERO: bets $4.50
    Andric: calls $4.50
    *** SHOW DOWN ***
    HERO: shows [ ] (a straight, Five to Nine)
    Andric: shows [ ] (a full house, Sevens full of Aces)
    Andric collected $20.35 from pot

    Akcja jakich wiele
    Chciałem sie dowiedzieć jak oceniacie moja linię, szczególnie flop i river, ponieważ spotkałem się z opinią że że na flopie byłem głęboko w dupie, mój draw był bardzo słaby i mogłem spokojnie odpuścic. Jak się zachowujecie w podobnych sytuacjach??

  2. #2
    Odpuszczam masz tylko OESD a na flopie jest FD - w tym przypadku nie masz pozycji wiec lepiej sobie darowac. Zauwazylem ostatnio ze pozycja w PLO to podstawa

  3. #3
    Jezeli juz znalazles sie z tym trashem na flopie, to jedyny sytuacja ze sie pcham dalej, jest jak zlapie Top set, Rainbow flop,
    Bez mozliwosci strita

  4. #4
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    przeciez jestes gleboku w dupie na tym flopie

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Szczerze to myślałem ze w pokerze mozna być na buttonie,cut off-ie,small i big blindzie ale tutaj dowiedziałem się ze mozna tez byc głeboko w dupie...w takim razie odpuszczam sobie omahe...wow JaysonRR co za błyskotliwy post...gratuluje i zastanawiam sie co nim wniosłeś do dyskusji?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    po pierwsze nie jest to az tak wielki trash
    po drugie na flopie bylo tanio wiec mogl sprobowac choc ten draw byl nienajlepszy
    po trzecie na turniej zlapany nuts przy tylu redrawach nadaje sie do gry check/call podobnie river ktory mogl dac przeciwnikowi przewage wiec tutaj check/call lub check/fold w zaleznosci na co stawiasz przeciwnika
    co zrobilbys gdyby twoj opp dal pot na river? smierdzialo by blefem na busted fl draw czy bardziej trafionym nutsem?

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Nie miałem żadnych info o kolesiu takze po jego raise o pota na riverze pewnie bym spasował.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    tylko co zyskujesz betując ten river?Str 8 cie sprawdza,jak gość nie trafił flusha to pasuje podobnie jak miał 2 pary i nie skompletował fulla.Ewentualnie może cię tu ktoś z ta słabszą ręką zraisowac i będziesz zmuszony spasowac
    Natomiast gdy zagrasz check/call to tracisz jak przeciwnik dozbierał ale zyskujesz gdy nie trafił a postanowił zablefowacja to nazywam check for value