Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Witam kilka rozdan z soboty i niedzieli mam nadzieje ze rozegralibyscie je podobnie

    TLPoker - Rozdanie - pokaż
    TLPoker - Rozdanie - pokaż
    TLPoker - Rozdanie - pokaż
    TLPoker - Rozdanie - pokaż

    Musze przemyslec jeszcze raz moja gre analizowalem swoje rozdania z poprzedniego miesiaca i niestety nie jestem zadowolony choc moje VPIP wynioslo 24% to jednak gralem za malo rak z buttona a zbyt wiele z UDG mam nadzieje ze to sie zmieni

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Nie kumam watku, chciales sie pochwalic jakie dobre flopy (i ewentualnie turny) trafiles i jeszcze do tego gosci z niezlymi kartami, ktorzy sie wyplacili? Bo rozgrywanie tutaj zadne, za kazdym razem taktyka jak najszybszego dazenia do all-inow.
    W pierwszym rozdaniu po turnie i raisie przeciwnik jest commited, takze zadne rozgrywanie, w drugim zaaplikowales przeciwnikowi suckouta, bo po flopie faworytem nie byles. Trzecie to juz konkretny popis, jak to mozna z trashem z reki po reraisie pf callnac i zlamac gosciowi zajebista karte. No i czwarte, pieknie rozegrany top fullhouse z flopa, ani przez chwile nie zagrozony i jeszcze dodatkowo z przeciwnikiem trafiajacym na flopie tripsa AAA.

    Z wyjatkiem trzeciego rozdania na pewno rozegralbym je podobnie.