Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [1/2] TP z KQs

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Przeciwnik 18/9/1.6 (180). Opłaca się tu 3betować flop albo check-raisować/leadować turn czy pasywna linia, którą przyjąłem jest poprawna? Nie grałem dużo w fixed limit na tych stawkach, ale zdążyłem zauważyć, że ludzie dość często raisują contbety, często pewnie z niczym lub prawie niczym. Do tego zwykle w takich wypadkach betują też turn. Dlatego też postanowiłem wyciągnąć jak najwięcej z ewentualnych blefów przeciwnika, a stracić minimum, w razie gdyby miał AQ lub 6X.

    Full Tilt Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Preflop: Hero is MP1 with ,
    UTG calls, 1 fold, Hero raises, 2 folds, CO calls, 3 folds, UTG calls

    Flop: (7.5 SB) , , (3 players)
    UTG checks, Hero bets, CO raises, UTG calls, Hero calls

    Turn: (6.75 BB) (3 players)
    UTG checks, Hero checks, CO bets, 1 fold, Hero calls

    River: (8.75 BB) (2 players)
    Hero checks, CO bets, Hero calls

    Total pot: $21.50 (10.75 BB) | Rake: $1

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Rozumiem że nie masz readów na CO.Czyli a priori traktujesz go jako TAG.Co do samej gry.Ta ręka,jak i pozycja przeciwnika uprawnia cię do 3 bet na flopie.Turn i river-przyjąłeś linię WA/WB bardzo słusznie,jest to linia minimalizująca ewentualne straty.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Sorry, niedokładnie przeczytałem.ready są.Masz klasycznego TAGA.

  4. #4
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    edit : nvm pogubilem sie..
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 03-12-2008 o 05:50

  5. #5
    robisz calldown w takiej sytuacji(czyli tak jak zagrales to jest ok) gdy dostajesz reraisy (nie zdziwilbym sie gdyby pokazal AA)

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    IMO weak
    na flopie grasz ram'n jam, czyli tak agresywnie jak tylko się da
    3-bet, cap, co tylko chcesz

    warto wyrzucić jak najwięcej przeciwników z rozdania i zostać tylko z jednym

    wielu graczy będzie blefowało na takim boardzie, poza tym dobry TAG podbije tu również niższe pary takie jak TT, JJ, 99, czy też AK, poprzez 3-bet maksymalizujesz Value

    pozdro