Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Zainteresował mnie Xbox Elite w sklepiku Pokerstars za 39000 (FPP? VPP?)

    Ile zajęło by wyrobienie go na 50NL - 4-6 stołów?

  2. #2
    Zalezy od statusu. Pograj z godzinke, sprawdz ile zrobiles FPP i sobie policz.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Hmmm. W Polsce chodzi w okolicach 1.000 zł, czyli musisz ugrać 7 buinów. Jak się przyfarci, to jedna sesja styknie.

    Jak już koniecznie chcesz się meczyć o jakieś punkty zamiast kase to odpowiedź na Twoje pytanie zajdziesz tutaj - Graj w pokera online, aby uzyskać dostęp do darmowych promocji i turniejów

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 19-11-2008 o 01:57

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Bardzo dużo czasu... na początku będziesz miał bronze level który nie daje podwajania punktów, żeby nabić tyle musisz wskoczyć w zasadzie na wyższy level... zaś wskakiwanie na wyższy nie będzie ci się opłacać jeśli nie chcesz na nim pograć dłużej.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    jakies 80h 24stoly nl100

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    elektroniki teraz zupelnie sie nie oplaca kupowac na PS

    nawet lcizac najgorsza wartosc FPP wedlug najnizszego bonusu pienieznego to 39k fpp to 390$ czyli lepiej wziac kase i kupis sobie samemu

    A majac wyzszy poziom wyglada to jeszcze lepiej na korzysc brania gotowki

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    znaczy tyle bez statusu na sn to 20h

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    a ja mam takie pytanie z czystej ciekawosci, jesli ktos zrobi juz te supernova elite ( u nas wojtas ) to ma juz 1.000.000 VPP, ale to nie rowna sie przeciez 1.000.000 FPP tylko duzo wiecej z powodu mnoznikow jakie wchodza na pozniejszych poziomach, czyli teoretycznie kazda supernova elite ma juz tego porschaka prawda? skoro tak to czemu tak malo ludzi go bierze?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    A po co ci Porsche? Musisz za niego dopłacić wszystkie opłaty jeśli chcesz sprowadzić do polski, do tego b duże ubezpieczenie, polskie drogi... i możliwość wymiany pieniędzy na gotówkę w sklepie ps po dobrym kursie.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie liczyłem, ale poczytałem w sieci i podobno wychodzi ok 0,40FPP za rozdanie jak już doszedłbym na Supernova. Powiedzmy, że to 100 tys. rozdań.

    W tym czasie na IPoker dostanę ok 1200$ RB, czyli nie ma sensu tego wyrabiać. Ale z drugiej strony Xboxa sobie nie kupie, bo szkoda mi będzie kasy