Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Strefa PL - turnieje tylko dla Polaków na PokerStars

    Zapraszam do oferty grudniowej:

    Poniedziałek 20:00 Freeroll PL $200
    Środa 20:00 Freeroll PL $200
    Piątek 20:00 Freeroll PL $200
    Sobota 20:00 Satelita do Sunday PL $1,10 R z rebuyami (5 miejsc gwarantowanych)
    Niedziela 20:00 Sunday PL wpisowe $25+2,50 $2500 Gwarantowane.

    Wkrótce również info o świątecznej niespodziance.

    Mam nadzieję, że już w styczniu będę mógł poinformować o lidze.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jesli mowa o lidze, to ja pisze do supportu o zmiane adresu na polski
    Mam nadzieje, ze to nie wplynie na problemy z wyplatami na irlandzka karte kredytowa itp...

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    Wkrótce również info o świątecznej niespodziance.

    Mam nadzieję, że już w styczniu będę mógł poinformować o lidze.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    No bedziemy mieli Mikolaja z paczka

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Czekamy z niecierpliwoscia... Kiedy jakieś szczegóły?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Lipa...

    "Dziękuje za kontakt z nami.

    Zmiana kraju w koncie PokerStars może być przeprowadzona tylko przez naszą obsługę klienta lub dział bezpieczeństwa.

    Według warunków obsługi PokerStars(Witryna PokerStars ? warunki obsługi witryny do gry w pokera online), które zaakceptowałeś rejestrując swoje konto u nas, jesteś zobowiązany do dostarczenia PokerStars pełnych i prawdziwych informacji i danych, uaktualniania takich informacji i danych w przypadku jakichkolwiek zmian.

    Jako mieszkaniec Irlandii dane w Twoim koncie są prawidłowe i podlegają zmianie tylko wtedy, kiedy zmienisz faktycznie kraj zamieszkania. Adresy IP,z których się logujesz do swojego konta PokerStars prowadzą do Irlandii.

    Prosimy o zrozumienie, ze promocje "dla Polaków" właściwie są skierowane do "rezydentów Polski", którzy mogą być również obcokrajowcy. Z tego powodu jest nam bardzo przykro, ze nie możesz wziąć udział w tych promocjach."

  7. #7
    No ligę to bym pyknął na Starsach jakby była. A paczka świąteczna to się zaczyna już w ten weekend. Pan Maciej trochę przysnął (^_^). Do wygrania 5 Xboxów360 (miejsca 1-5), jakieś gadgety i vouchery Merlin (za miejsca 1-100!!!). Panie Maćku, co to takiego te vouchery? Normalnie nie gram Freeroli, ale przyznam że ta paczka świąteczna jest naprawdę interesująca )) Na pewno pyknę
    Ostatnio edytowane przez dhaetr_tech ; 05-12-2008 o 08:21

  8. #8
    A ja mam pytanko odnosnie turniejow 12 i 13 grudnia. EptLive Freeroll bo o te turnieje mi chodzi co to tak wlasciwie jest i co trzeba zrobic zeby w nich zagrac?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    trzeba miec minimum 100 postów napisanych na forum pokerzysty do 12 grudnia

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    trzeba miec minimum 100 postów napisanych na forum pokerzysty do 12 grudnia
    To ja sie chyba nie zalapie

    A tak na powaznie??