Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 168
  1. #31
    Panowie, dlaczego tak bardzo nie wierzycie w swoje umiejętności i zdolność budowania bankrolla. Nie zawężajcie graczy PokerStarsa do 3 nicków, jest o wiele wiele więcej pokerzystów grających bardzo aktywnie w Polsce, już nawet odchodząc od tematu wielkości bankrolla (przeciez w tej promocji wystarczy być aktywnym). Mam nadzieję, że promocja zachęci do rywalizacji jak najwieksza liczbe graczy kazdego poziomu, licza sie przeciez VPP nie FPP.
    Uwierzcie trochę w swoje umiejętności więcej optymizmu, zresztą sami na bieżąco będziecie widzieć ile się komu należy (jezeli bedzie nieproporcjonalnie poprawimy/ulepszymy w kolejnych miesiacach), co do nagród dla top3 zobaczymy jak to wyjdzie w edycji listopadowej.
    Tak jak napisałem możemy ulepszać promocję w kolejnych miesiącach, dodawać, wejściówki, extra kasę, gadżety, zacznijmy od tego co jest.
    Swoja droga im wiekszy sredni i niski segment tym wiecej mozecie wyrwac od topowej 10ki .

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Qter tu nie chodzi o to ze te 20k zielonych jak to napisales jest marna kwota Sumarycznie to moze i duzo wychodzi


    Ale chodzi o to ze przy zalozynych zasadach ta promocja raczej nie zmotywuje do tego by grac wiecej

    Poniewaz gracz ktory zgromadzi 20k + VPP moze liczyc na w optymistycznym wariancie 400$ co przy jego raku wyniesie to okolo 10% dodatkowego rakebacku

    Wiadomo zawsze dobre i to ale czy ten gracz zagra dodatkwoe 5k vpp tylko ze wzgledu an ta promocje aby dostac 100$ wiecej ? Nie sadze ....

    Gracz z niskich stawek ugra 1-2k vpp i dostanie 20-40$ moze to juz dla graczy mikro wyglada lepiej ale tez ciezko mi akurat powiedziec

    Ogolnie mysle ze nam chodzi nie tyle o to ze kwota 20k jest za mala ale ze przyjeta struktura nie daje mobilizacji i sensu do walczenia o pozycje a wlasnie taka walka przynosi to co jest przeciez sensem kazdej pokeroowej promocji czyli zwiekszenie generowanego raku


    Przy obecnych zasadach boje sie ze promocja moze nie przyniesc oczekiwanego zwiekszenia przychodow z prowizji polskcih graczy co moze zle wrozyc temu pomyslowi w przyszlych miesiacach

    Ale jak psialem na poczatku i tak super ze wreszcie jest cos dla normalnych ;p cashowych graczy

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    gral to bede bo ps to moj dom a co do tego wyscigu przedstawilem ta sytuacje bo w takiej formie jak jest to juz lepiej jak by byla plaska struktura wyplat na mniej osob jak w normalnych rake race...
    Ostatnio edytowane przez Gorian1 ; 29-10-2008 o 14:45

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Ale chodzi o to ze przy zalozynych zasadach ta promocja raczej nie zmotywuje do tego by grac wiecej
    A skad wiesz??
    Za miesiąc coś będzie można powiedzieć dopiero i wprowadzić jakieś zmiany. Pewnie jakby było tak że podział kasy jest z góry ustalony na te 250 osób i nie zależy od zsumowanego VPP wszystkich to by było fajniej i więcej emocji. Tak to faktycznie 3-4 osoby mogą zgarnąć 80% puli i dla reszty nic nie zostanie, ale kto wie...

    Patrząc z punktu widzenia PS, bardziej opłacalne jest przyciągnięcie jednego "high-stakes multitable grindera" niż 100 mikrogrinderow i 1000 freerolowcow. A przynajmniej tak mi sie wydaje

  5. #35
    a co z turniejami dla Polaków w listopadzie ??

  6. #36
    Są w oprogramowaniu, zmodyfikowane lekko ale Strefa PL pozostaje.

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Modyfikacja polega na zmianie kwoty added na guaranteed w takiej kwocie która nie będzie stanowiła żadnego overlaya.
    w turnieju za 10, 500 guar
    a za 25, 2500 guar
    Super

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta

    Patrząc z punktu widzenia PS, bardziej opłacalne jest przyciągnięcie jednego "high-stakes multitable grindera" niż 100 mikrogrinderow i 1000 freerolowcow. A przynajmniej tak mi sie wydaje


    No tak ale ta promocja jest wlasnie raczej nie dla graczy co robia bardzo duzo vpp

    Poniewaz znacznie latwiej jest zrobic najwiecej vpp i miec K% puli nagrod niz robić k% punktow co 249 osob


    Gdyby liczyly sie FPP to wtedy wiadomo dla tych grinderow bylo by bosko bo serio mogli by zdominowac taka klasyfikacje


    Albo jesli zamiast 250 bylo by 50 osob

    Przy tylu osobach mysle ze wszystko sie usredni

    Ale zobaczymy jak bedzie i jak kazdy zobaczyc po np 1 tygodniu jak to mu wychodzi to bedzie umial sobie odpowiedziec czy ta promocja to jest dla niego motywacja czy nie

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Wiadomo że to żadna motywacja do zwiększenia liczby rozdań, pamiętam jak na i4poker była liga vip to przez 2 tygodnie grałem dzień i noc bo chciałem laptopa, a tutaj nie ma o co grać skoro wiadomo że 3 średnich graczy łącznie zrobi tyle rozdań dziennie co ja. Aczkolwiek zawsze dodatkowe dolary są mile widziane ale raczej nie będę się zabijał po 10h dziennie dla 5 dolców extra:P

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no dokaldnie na i4poker to ja tez pare razy sie napalilem na jakas nagrode czasem sie udawalo czasem nie ale walka serio byla na poziomie wielu miejsc

    A chyba w szczycie swojej swietnosci pula wynosila tylko 8000€ < 20 000 $