Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 168
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    dla mnie za duzo osob na taka pule ile dostana gracze ponizej 100 20-30$ ?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Bebek źle rozumujesz bo zawsze możesz odpalić 40 stolików nl10 i grać 20h dziennie To zależy tylko od Twojej determinacji.

  3. #13
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    28
    Pomysł bardzo na czasie, akurat zaczynało brakowac mi motywacji. Maćku pomyśl jeszcze do soboty o jakiś nagrodach rzeczowych (i phone, x-box itd) dla top 3 ( w kosztach całej promocji nie zwiekszą ich o wiecej niż 10%), a napewno bardzo nakrecą ten wyścig. W zaproponowanym przez Ciebie modelu wszystko jest ok, ale walka o kontretną pozycje nie ma wiekszego znaczenia, dodająć nagrody dla czołówki PS napewno zyska.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    bebek gracz grajacy nl200 oczywiscie ma wieksze szanse co jest raczej naturalne bo glupio gdyby bylo inaczej ale przewaga miedzy rgaczej nl200 a nl50 nie jest juz taka duza poprostu gracze z nl200 czesciej maja pule odpowiednio 8$ i dla shorthanded 40$ premiowanych punktami vpp osoba na nl10 raczej bedzie miec problemy z zagraniem puli 40$ ktora na nl200 nie bedzie czyms niezwyklym

    I ja rowniez tak jak stanko i Wojtas uwazam ze oprocz tej ogolnego podzialu powinno byc cos ekstra dla przynajmniej top3

    Bo zakladam mysle ze nie na wyrost ze top250 graczy uzbiera w sumie okolo miliona vpp czyli gracz ktory ugra na cash games 20k vpp co jest calkiem przyzwoitym wynikiem lapie sie na 400$ wiec raczej nie ma jakies motywacji by np ugrac kolejne dwa trzy tysiace vpp i dostac ratepn kilkadziesiat $ wiecej

    Ale gdyby wiedzial ze jak podskoczy oczko w klasyfikacji moze liczyc na jakas nagrode dodatkowa to napewno zaczal by walczyc tak samo osoba aktualeni zajmujaca premiowana pozycje zaczela by jej bronic i tak nakrecala by sie ta walka ktora napewno zwrocila by koszt dodatkowych nagrod

    To jak ze zdobywaniem leveli w roznych grach takie cos poprostu motywuje graczy mimo ze tak naprawde to tylko nic nie znaczaca cyferka ale to tak poprostu jest ze tego typu levele motywuja do wspinania sie na kolejne szczebelki


    wlasnie jeszcze tak jak pisze homeboy walka o dana pozycje w tej strukturze nie ma znaczenia wiec znaczna ilosc osob moze grac poprostu tyle ile grala przy okazji lapiac sie na jakis gratis w postaci kawalka tego tortu
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 28-10-2008 o 14:15

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Dokładnie też jestem zdania że top3 powinno dostawać większą nagrodę.

    ,
    To powinno być brzmieć tak

    " TOP3 czyli pewnie Wojtas, Stanko i może Homeboy chcielibyśmy
    dostać coś jeszcze "

    Przecież Stanko ty zrobisz 1 mln VIP Wojtas pewnie podobnie
    i praktycznie podzielicie się pulą
    pzdr i powodzenia

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Może to niewykonalny pomysł, ale... czy nie dałoby się zwycięzcy w klasyfikacji miesięcznej podwyższyć na miesiąc statusu? Coś jak niedawno było w ramach promocji w turniejach specjalnych.

    Jeśli ma "gold" - dostanie platinum
    platinum - supernova
    supernova - supernova elite

    Wiem oczywiście, że 5-6* mają status na cały rok, ale może jest wykonalne np. komuś z "platinum" podarowanie supernovej na ten jeden miesiąc...?
    Jestem przekonany, że chłopaki złapaliby extra motywację do gry

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Tylko że ktoś z platinium tego nie wygra, Wojtas jest murowanym faworytem a on tak czy siak zrobi SNE do końca roku więc to mu niewiele da, no chyba że zamierzasz robić jak on 18k rozdań dziennie

    A co do top3 to wcale nie jestem tego taki pewien bo gram teraz dosyć nisko a i motywacji mi brakuje, wiem że na pewno Wojtas będzie 1, a znam jeszcze 1 gracza który na 99% zdobędzie więcej vpp niż ja.

    A co do top 3 to mogłyby to być choćby tickety do wcoopa czy sm. Zawsze jakiś miły bonus który motywowałby do zrobienia 1k vpp dziennie więcej

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Masz rację.
    Dlatego mała poprawka: chyba w całej tej zabawie nie chodzi o motywowanie graczy i tak już zmotywowanych...
    Może więc lepiej byłoby dać extra nagrody w ramach poszczególnych kategorii: najlepszy w bronze star, silver itp.? Bo tak to cała zabawa odbędzie się pomiędzy graczami +4*, którzy i tak grają miliard rozdań tygodniowo

  9. #19
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    28
    Wojtas, serio walczysz o Elite? Trzymam kciuki i wielki respekt jesli Ci się powiedzie.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    hehe jeszcze sie wyscig nie zaczal a wy juz oglosiliscie zwyciezcow hehehehe
    daje sobie 60 do 40 ze zdarze
    chyba ze zbankrutuje