Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 168
  1. #121
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta


    Migas masz racje w stosunku do rake z grubsza promocja premiuje wszystkich % tak samo ale jak mowilem to raczej kiepski pomosl by traktowac tak samo graza ktory robi 100$ raku z tym co robi 2 tys 5tys czy 10tys raku w tym samym czasie
    Tutaj akurat pudło,
    PS zdaje sobie z tego sparwę .
    Pewnie zadasz pytanie w jaki sposób ?
    Odpowiem

    Porównaj sobie rakeback dla grających 100 stołow 26 h / na dobe
    i tych co grają 2-3 godziny dziennie



    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    instytucji charytatywny
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Przykladem moze byc np moneybookers

    Coś się zmieniło ? Nigdy nie bylem szczegolnie zaangazowany
    w tego typu dzialalnosci,
    a tu sie okazuje, ze od kilku lat udzielam sie ot tak
    z dobrego serca ?

    Co do walki o siebie,
    Tutaj tez są tacy co im malo

    Should stars add value to the bottom end of the rewards program? - Two Plus Two Poker Forum




    pzdr

  2. #122
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Migas masz racje w stosunku do rake z grubsza promocja premiuje wszystkich % tak samo ale jak mowilem to raczej kiepski pomosl by traktowac tak samo graza ktory robi 100$ raku z tym co robi 2 tys 5tys czy 10tys raku w tym samym czasie
    Przeciez taka praktyka jest stosowana w wiekszosci pokeroomow, nazywa sie staly rakeback i rzeczywiscie dla graczy z wyzszych stawek jest niesprawiedliwa.
    Zreszta pewnie w sporej czesci dlatego PS ma tylu graczy bo poziomy VIP promuja osoby grajace bardzo duzo i zostawiajacych spory rake, a gracze z niskich stawek grajacy od swieta na najnizszych poziomach maja groszowe zwroty.

    Moze wlasnie dlatego ta promocja jest w formie ``stalego rakebacku`` zeby przyciagnac graczy z niskich stawek ktorzy nie robia wiecej niz 5-10kvpp miesiecznie dla ktorych zwrot z tej promocji w stosunku do ogolnego zwrotu na ich niskim poziomie vip bedzie spory. Natomiast dla kogos z SN kto zrobi +50kvpp 500$ ktore dostanie to dosc groszowa sprawa ale na pewno nie sprawi ze przestanie grac na PS.
    Jak dla mnie ta promocja ma sens z punktu widzenia PS, chociaz jasne ze dla siebie wolalbym rakerace z wysoka pula i max top20

  3. #123
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to jest troche taka samonapedzajaca sie machina Ps zawsze mialo duzo graczy to przyciagalo wiecej graczy i tak to sie dalej krecilo wiecej lduzi dawalo wiecej raku i mozna bylo poszalec barzdiej z reklamami

    Pozatym calkiem dobra nazwa roomu

    Ja np zaczalem grac na Ps tylko ze wzgledu na to ze moge grac bezproblemowo wiele stolikow w omahe a na innych roomach ciezko bylo czasem 4 stoly uzbierac

    a co do linku powyzej to nie zaczytywalem sie barzdo ale taka jest prawda ze pomiedzy supernova a SN elite jest przepasc i przydalo by sie cos po srodku

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Jeśli o mnie chodzi to nikogo ta promocja specjalnie nie urządza. Gracze na wyższe stawki lub co po prostu grają więcej nie gonią dolarów, po prostu cieszą się że im parę stówek wpadnie. Zaś ci co grają na małe stawki też to pewnie mają gdzieś bo co za różnica dla levelu silver/gold 20-30$ na miesiąc? Taka suma ma znaczenie dla grających freerole ale oni na liście wśród nagrodzonych się nie znajdą.

    Jeśli PokerStars celuje w "prosów/półprosów" i chce dobrze zarobić - powinien wziąć wzór z expekta i przyznać stałe nagrody dla tych co wyrobią najwięcej pkt - 3.500$/3000/2500/2200/2000 itp, zrobić ich ile tam można i wtedy dojdzie do wyścigu między najlepszymi co zaowocuje jeszcze większą ilością VPP i rakeu dla stronki.

    Jeśli priorytetem jest zachęcenie nowych graczy do gry to trzeba zrobić ciekawe freerole, turnieje po dolarze z added$ i oni wtedy przyjdą.

    Promocja swoją drogą bardzo dobrze że jest 300-400$ na miesiąc od PS za darmo to bardzo miła sprawa

  5. #125
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Zrobili jak zrobili. A czy PS się to opłacało - na pewno się dowiemy. Jeśli promocja w tej formie się utrzyma, to znaczy, że osiągnęli zamierzony efekt. Jeśli zniknie, albo zmodyfikują zasady - jasne, że coś nie zagrało jak trzeba.
    Po prostu poczekajmy.
    Ekonomia jak zwykle będzie górą

  6. #126
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no tak ale sa rozne wiarianty co robic dalej jesli nie wypali i chyba warto proponowac zmiany ktore najlepiej trafialy by w oczekiwania grazcy

    Dla warto propozycje zglaszac zanim skonczy sie ta promocja


    a swoja droga 20:20 a raking nie uaktualniony ;P

  7. #127
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Na razie w listopadzie zrobiłem 157$ rake'u, z race'u wychodzi mi z 20$ (wogóle się zdziwiłem że jestem na liście bo gram mocno rekreacyjnie), więc wychodzi rakeback ok. 15%. Po dodaniu normalnych profitów związanych z FPP oferta robi się bardzo konkurencyjna w stosunku do innych roomów. A jeżeli chodzi o motywowanie, to pewnie zrobię z 20% więcej VPP niż normalnie (jeżeli się nie spłuczę do końca miesiąca ).

  8. #128
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    #110
    Nie mysl juz wiecej bo cie glowa zacznie bolec, wogole ty chyba na PS nie grales a co do promocji jesli miala by ona byc skierowana dla poczatkujacych graczy to powinna byc plaska struktura wyplat a nie tak jak jest obecnie

  9. #129
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    chociaz sam osobiscie jestem za obecna forma tylko z mniejsza iloscia miejsc platnych wtedy mogl bym zaczol grac cash games nl100 i zrezygnowac z ongame na stale a promocja powinna byc wlasnie dla takich osob skierowana /
    Ostatnio edytowane przez Gorian1 ; 12-11-2008 o 19:58

  10. #130
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Na razie w listopadzie zrobiłem 157$ rake'u, z race'u wychodzi mi z 20$ .............................

    Po dodaniu normalnych profitów związanych z FPP oferta robi się bardzo konkurencyjna w stosunku do innych roomów. .
    Czyli jednak jest zadowolony klient ,
    a tych grubasów,
    którzy mawiają "Oby żyło się lepiej - wszystkim " - to my znamy

    pzdr