Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 168
  1. #111
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no ja nie mowie ze poczatkujacy maja nic nie dostac ale przy takiej formie jak teraz ta promocja nie jest idealna dla nikogo W sensie ze przydial nagrod nie liczac Wojtasa jest dosc mocno splaszczony ;d

    Tak jak mowie mogla by byc oddzielna promocja dla poczatkuajcych i "zaawansowanych"

    Pozatym nie oszukujmy sie promocje sa robione po to by zwiekszyc zyski PS ktore jest normalna firma i ci ktorzy graja duzo i zostawiaja duzo raku powinni byc znacznie lepiej wynagradzani niz Ci ktorzy tego nie robia to przeceiz normalne prawo rynku czy jak je tam nazwac

    stali klienci zostawiajacy w danej frmie duzo $$$ zawsze moga liczyc na specjalne traktowanie i tak byc powinno nawet jesli moze to sie wydawac niesprawiedliwe wobec tych mniejszych

    Pozatym kazdy przedstawia swoje stanowisko chyba naiwnym bylo by sadzenie ze np mnie obchodza gracze z mikro stawek i na odwrot to na jakie promocje ja bede mial szanse nie obchodzi ich

    Wiec smieszne jest komus nie podoba sie np ja ten kto ma zamiar zadomowic sie na PS i grac duzo chce "wywalczyc" sobie jak najlepsze warunki do tego

    Kazdy ma prawo do opowiadania sie za opcja ktora najbardziej mu odpowiada wiec zamiast ironizowania na temat czyis propozycji kazda 'strona" moze przedstawiac swoje pomysly i argumenty


    Generalnie daje sobie juz siana z pzekonywaniem graczy do moich pomyslow i sposobu myslenia Na szczescie decyzja bedzie zalezala od PS

  2. #112
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Promocja ma z definicji dopingować graczy do bardziej intensywnej gry. Nakłanianie gościa tłukącego 50 stołów równocześnie do zwiększenia obrotu to przegięcie.
    Zdecydowanie więcej sensu ma promowanie graczy z poziomu Silver, Gold i Platinum. Bo oni mają przynajmniej "wolne moce przerobowe". 20 kafli wpakowane w TOP-graczy to bezsens. Kwoty, jakie ma PS do zaoferowania to dla nich tak naprawdę niedostrzegalne grosze.

  3. #113
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta

    ci ktorzy graja duzo i zostawiaja duzo raku powinni byc znacznie lepiej wynagradzani niz Ci ktorzy tego nie robia to przeceiz normalne prawo rynku czy jak je tam nazwac
    I tu się z toba muszę zgodzić Wojtas napieprza więcej od ciebie wiec ma prawo być nagrodzonym w odpowiedni sposob, twoj problem ,ze nie mozesz mu dorownac.Gdybys to ty był liderem zapewne nie wnosiłbys o zadne zmiany.Prawo rynku kazdy dostaje to na co zasłużył nawet ten malutki z 250 miejsca a to ,że ty masz większe ambicje nikogo z nas nie obchodzi..

    Zamisat siedziec na forum i biadolic nad losem zabieraj sie do grania jestem przekonany ,ze jesli bedziesz z takim zacięciem napiedalał multitabling jak tu probujesz przekonac do swoich racji to wygrasz ten race....

  4. #114
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Xolo dakota wy chyba nie jestescie graczami TOP (jak to okresliles Xolo ) wiec skad do jasnej cholery wiesz jaka kwota jest dostrzegalna i istotna ??

    Mój problem ze nie moge dorównać Wojtasowi ? przestan wogole gadac takie glupoty , nie chcialbym grac tak duzo godzin jak wojtas bo poprostu mam taki a nie inny charakter ze brak mi dyscypliny i determinacji wiec nie aspiruje nawet do mierzenia sie z nim

    A wojtas jako lider sie nie wnosi o zadne zmiany bo napierdziela non stop stoliki i nie ma czasu Ale ejstem pewien ze na 100% zgadza sie z moimi postulatami !! Ale widze ty wiesz lepiej

    Pomysl dakota sa rozne sposoby osiagania celow mozna rgac 2 x wiecej a mozna przekonac Ps do zmiany zasad tak by przypadalo mi 2x wiecej Oczywiscie to przyklad bardzo skrajny ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi .

    Pozatym ja mowie powinna byc promocja dla poczatkujacych i dla topowych graczy (w sensie duzo grajacych)

    Bo taka jedna promocja dla wszystkich tak naprawde premiuje tych po srodku

    A takto gdyby premiowani byli ci poczatkujacy i topowi to sredni grazce mieli by motywacje by dolaczyc do grona topowych rgaczy bo tam czekaly by ich rozsadne nagrody

  5. #115
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    dla wojtasa to chyba bez roznicy czy jest promocja czy nie, czy jest top250 czy top20 on i tak by gral swoje... wiec on sie cieszy z kazdego dodadkowego USD... zreszta kazdy kto cos dostanie nie powinien narzekac bo w koncu to PS daje 20K USD za nic....

    ale tacy sa polacy, zawsze chca wiecej...

  6. #116
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    deleo jasne dla wojtasa 70% czy przy top20 to bylo by pewnie wiecej niz 100% wiecej to niby nic ??

    ujales tez sedno sprawy ze przy tej promocji prawie kazdy gra tyle ile by gral i cieszy sie ze cos mu wpadnie (ja tak samo) ale w takim razie ta promocja jest srednio udana dla Ps bo z zalozenia ma to zwiekszac ilosc gry a nie byc rozdawaniem


    i przestan pisac tacy sa polacy zawsze ze chca wiecej nie wiem czy zauwazyles ja proponuje rozwiazanie ktore przyniesie wiecej dla PS i za kazdego dodatkowego dolara w promocji zaplace wlasnym rakiem !! bo jak bedzie dobra promocja to bede gral wiecej

    Ja mowie jasno gdyby Ps zrobilo ta sama promocje dla top50 grazcy zarobilo by na 100% wiecej !!!

    Wiec ja nie chce nic za darmo tylko warunow do umozliwienia wiekszej motywacji do grania wiecej

  7. #117
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Piszecie jakby to byl jakis rakerace, a przeciez to promocja zorganizowana na zasadach nie majacych zadnego zwiazku z jakimkolwiek ``race``. Czy ktos ugra 200kvpp czy 1k dostaje identyczny zwrot w stosunku do raku ktory wygenerowal wiec ktos z pierwszego miejsca jak i z 250-go jest tak samo wygrany.

    PS to raczej nie fundacja charytatywna i wiedza co przynosi im wiecej zysku.

  8. #118
    Witam
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    i przestan pisac tacy sa polacy zawsze ze chca wiecej
    Mnie to równie mocno irytuje,
    takie myślenie, że wy polacy to palanty,
    a JA Polak to super europejczyk, ale to na tyle zgody

    Sebrkrol18 z jednej strony masz racje,
    większość chce więcej dla siebie i ma w d... co dostaną inni,
    i można mówić, że osoby mówiące inaczej to hipokryci.
    Z drugiej jednak strony pewne kanony zachowań , kultury
    takie zachowanie okreslą delikatnie mówiąc nietaktem.

    To w sumie również było trochę obok, może teraz się uda.

    Wiemy juz, chcesz jak najwięcej i proponujesz PS
    takie rozwiązania, dzieki którym najbardziej zyskasz
    (te propozycje, że niby chcesz takze dobrze dla najmniejszych
    - to czysty populizm ).

    Powiedzmy, że PS idzie ci na reke i dzieli 20 000$ tak
    1 - 10 000
    2 - 5 000
    3 - 3 000

    i pozostałe 2 000 dla motłochu.

    Myslisz, że wówczas zarobisz więcej ??
    Myslisz, ze teraz masz 6 miejsce, pograsz 1-2 godziny wiecej
    i będziesz w pierwszej trójce ??

    Mogę przyjąć zakład, że ci sie to nie uda !!!

    Przy takim podziale pewnie zmobilizuje sie Stanko,
    pewnie skusi sie ktoś z czołowki wyscigu na Expekcie
    i zmobilizuje się jeszcze kilku innych

    I wówczas będzie w grupie motłochu, który bedzie dzielił się 2000$.

    Ale pewnie wówczas przejrzysz na oczy i pojawią się
    nowe posty Twojego autorstwa co by zmienić,
    aby sredniacy mieli lepiej !! (ale tacy są już Polacy )))

    pzdr
    P.S. Mimo wszystko moje zdanie o Tobie się nie zmiania

  9. #119
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    widzisz znaj proporcje mocium Panie

    Osoby kwalifukujace sie do tej promocji nie moga stanowic ani za waskiej grupy ani za szerokiej

    Wczesniej koniem pociagowym promocji PS byly pakiety EPt i jak ktos dobrze pamieta tez narzekalem To byl przyklad ze z promocji skorzystalo kilku szczesliwcow ktorzyz agraja sobie EPT a reszta nic w sumie

    Tym razem jest druga skrajnosc na promocji skorysta wiele osob jednak druga strona medalu jest ze oprocz moze wojtasa nikt nie dostanie naprawde przyjemne sumki w stosunku do stawek jakie gra


    Migas masz racje w stosunku do rake z grubsza promocja premiuje wszystkich % tak samo ale jak mowilem to raczej kiepski pomosl by traktowac tak samo graza ktory robi 100$ raku z tym co robi 2 tys 5tys czy 10tys raku w tym samym czasie

    Pozatym zdziwilbys sie jak wiele instytucji charytatywny robi cos wbrew oczekiwaniom rynku i tego co przynioslo by im naprawde dobre dochody

    Przykladem moze byc np moneybookers ktore od jakiego czasu nie potarfi wprowadzic swojej zapowiadanej jakis ponad roku temu pewnie karty a przeciez gdyby to zrobil moglby bardzo szybko odebrac wielu uzytkownikow netellerowi ktory korzysta tylko z tego ze ma praktycznie monopol

    A pozatym inne pokerroomy to tez nie instytucje charytatywne A jednak tego typu promocje wygladaja zupelnie inaczej chcesz powiedziec ze PS ma jedynych naprawde znajacysz sie na fachu specow ?: D

  10. #120
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    A ja pomijajac rozmowe najbardziej lubie takie teksty

    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    d bo w koncu to PS daje 20K USD za nic....

    ale tacy sa polacy, zawsze chca wiecej...
    TO mi najbardziej poprawia humor zwlaszcza to ZA NIC hehehe PS nic od nas nie chce ! Nawet prowizji ! Tylko ZA NIC da te 20k !!