Zobacz wyniki ankiety: Jaka formuła turnieju : rebuy/addon czy freezout ?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • rebuy/addon

    10 45.45%
  • freezout

    12 54.55%
Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 384
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    W takim razie wpadaj Lesio na następny turniej. Chciałbym żeby ten wątek powisiał jeszcze troche na głównej stronie, taka reklama nam się przyda

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    6
    Ja też bym został przy niedzieli (przestałem grać w WLP ponieważ gra w tygodniu, po pracy była bardziej męcząca niż przyjemna), dodatkowo Totem rozważ proszę jedną kwestję co do regulaminu ligi, aby przynajmniej jeden najsłabszy wynik ze wszystkich był odrzucany na koniec sezonu (tak jak w WLP 2 najsłabsze wyniki), każdy może mieć sytuację kiedy nie będzie mógł zagrać wszystkich turków, a przy każdej nieobecności dużo straci w klasyfikacji.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Dobry pomysł. Na następnym turnieju ogłoszę, Jeden wynik z 10 wystarczy.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    Bardzo dobry pomysł
    niech 1 czy 2 najsłabsze można było sobie odrzucić, większa motywacja dla kogoś komu jakiś turniej nie pójdzie będzie wiedział że ma dalej szanse na finał

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    11
    niedziel jest odpowiednia, w tygodniu albo nie ma czasu, albo turnieje będą kończyli się na ranem, tak jak to ma miejsce, w Hiltonie

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    3
    witam wszystkich piaseczynskich pokerzystow

    ja powiem tylko tyle ze hans odpada jako pierwszy w nastepnym turnieju a osoba ktora go wyeliminuje bedzie pann LOBO!!!!!

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    3
    totempotem jak mozesz to rozpisz punktacje turnieju zeby bylo wiadamo o co kaman!

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    eee tam lobo - pan Bruno będzie eliminował w kolejności alfabetycznej

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    ja również alfabetycznie czyli bruno jestes zaraz po albanie na szczescie Sayjan jest daleko więc zobaczymy kto kogo pierwszy
    a tak patrząc na finałową 4 to faktycznie alfabetycznie poszła
    Ostatnio edytowane przez Sayjan ; 02-11-2008 o 18:19

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    Dodatkowo jestem ciekaw kto znajdzie sie w finalowej 9 i w jakiej kolejnosci? ktos chetny do obstawiania?