Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60
  1. #11
    pinio82 jestes pewien ze do obu pytales kogos?? bo ja się kontaktowalem i nie wiedza do konca na dzien dzisiejszy jest to wpisowe do turka za 500 ale Unibet rozwaza czy do drugiego tez. Na początku myslalem ze faktycznie do obu bo tam pisze pakiet ale teraz sam juz nie wiem.

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    Pewien jestem gdyż jest napisane ze zwycięzca otrzymuje pakiet na Wisniewski Open czyli na całość inaczej pisaloby ze jest to na Wisniewski Open dzień 2 .

  3. #13
    no ja mniej pewny bo dzwonilem do organizatora i mowi ze raczej tylko na 2 dzien mimo iz mowilem ze tam pakiet pisze

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    To ja też zadzwonię ale dopiero po weekendzie! Ale nie wyobrażam sobie żeby było tylko na jeden dzień !

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    *Jani

    Mam pytanko czy była by możliwosc zmiany godziny czwartkowej finałowej satelity na pozniejsza np 21. Wiem ze to moze egoistyczne ale gra Lech w pucharze uefa a ja jako stały bywalec Bułgarskiej nie wyobrazam sobie tam nie być. Mam nadzieje ze jako kibic Legii rozumiesz. Wiem ze nie gra reprezentacja ale sadze ze kilku kibiców-graczy nie będących z wielkopolski tez bedzie ogladac ten mecz.
    Jeśli tak to super bede dłuznikiem, jeśli nie to dla mnie wybór jest prosty.
    pozdrawiam
    Wrona

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Wrona sorki ze odpowiadam dopiero teraz...
    Niestety nie ja decyduję kiedy te satelity się odbywają. Oczywiście rozumiem, że są rzeczy ważne i ważniejsze - też wielokrotnie bywało tak, że w trakcie jakiegoś fajnego turnieju ja akurat byłem na Ł3.

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa, Szczecin, Wołczkowo
    Posty
    57
    Wiec rowniez ja poprosilbym o szczegoly tej wygranej wejsciowki
    Oraz szczegoly gdzie bedzie gra.

    Czarex_wawa zwany Carlito...

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Pakiet z satelit obejmuje oba turnieje czyli każda satelita ma 1/3 added value

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Spoko Jani, żonka dała radę za mnie do pierwszej przerwy i utrzymała startowy stack
    CoheR co prawda ją okradał ale jak sam napisał stawiała opór

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    A ja przypominam, że WiśniewskiOpen już coraz bliżej... Miejsca zapełniają się na razie niezbyt szybko, a nagrody będą zacne - w związku z tym zapraszam do grania satelit i bezpośredniego wkupowania