Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Skok na NL50

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    Do tej pory grałem stawki micro (MAX NL10), aż pewnego pięknego dnia wygrałem pewną kwote w turnieju... I tu pojawia się problem czy gra na NL50 (gdzie, według bankroll managment, powinienem grać) bardzo się różni od stawek na których grałem dotychczas, czy wystarczy grać solidne Tight Agressive ABC, żeby być graczem wygrywającym. Proszę o opinie z Waszego doświadczenia

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12
    im szybciej przekroczysz no limit 100 tym lepiej...odpowiedz sobie sam

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Żeby grać na danych stawkach nie wystarczy bankroll - potrzebne są też umiejętności. Wygrywasz regulanie na NL10? Jeśli tak, pograj troche np 30k na NL25, jeśli tam będzie dobrze, wtedy przejdź na NL50. Poziom sie znacznie różni (przynajmniej na PS, ale gdzie indziej chyba też)

  4. #4
    GuestJ Guest
    imo skacz
    Nie ma wielkiej różnicy, ot kilka regularsów więcej. Dobieraj dobrze stoliki i powodzenia. Jak stwierdzisz że Ci nie idzie to najwyżej wrócisz.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    yep skacz poziom na NL50 wszędzie niski - solidne ABC najskuteczniejsze
    chociaż z rady Adama możesz skorzystać, ale nie na 30k:P

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ta wszyscy piszą że poziom wszędzie taki sam a później przychodzą ludki z nl200 ongame czy everestu i dostają wpi... na nl50 na psie czy ftp Pamiętam jakiś film z cr, koleś wszedł na nl50 i siedziało 4 członków cr, na nl400 na b2b może poza mną była 1 taka osoba swego czasu.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Pamiętam jakiś film z cr, koleś wszedł na nl50 i siedziało 4 członków cr, na nl400 na b2b może poza mną była 1 taka osoba swego czasu.
    A po czym poznajesz jak siadasz do stolu, ze ktos jest czlonkiem cr??

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Po tym że na FTP jak napiszesz cr to 80% osób wie o co chodzi, a na b2b za moich czasów każdy pytał co to takiego.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Tez bym odpowiedzial: " A co to jest CR?" Lepiej niech sobie mysla ze graja z fiszem:]

  10. #10
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Ta wszyscy piszą że poziom wszędzie taki sam a później przychodzą ludki z nl200 ongame czy everestu i dostają wpi... na nl50 na psie czy ftp Pamiętam jakiś film z cr, koleś wszedł na nl50 i siedziało 4 członków cr, na nl400 na b2b może poza mną była 1 taka osoba swego czasu.
    Ja gdyby co gram tylko ftp i ps, i te roomy miałem na myśli pisząc swojego posta.