Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Średnie pary

  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Czy ktoś może mi pomóc w tym co mówi teoria na temat rozgrywania rąk typu 77-TT w MTT?Jak sami je rozgrywacie?
    Jak się zachowywac w zależności od pozycji?
    Jak się zachowywac przy M>30?
    Jak się zachowywac przy M<30?
    Jak gra wygląda na flopie i na jakich flopach?
    Proszę o pomoc

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Właśnie miałem wczoraj trudną sytuacje w późnej fazie turnieju,typ co podbijał po 3bb nagle zagrał za 7bb(miał 20bb),na ręce miałem śliczne 88(55bb),ale uznałem że call jest bez sensu,a z kolej na all inie on na bank mnie sprawdzi i w najlepszym razie mogę liczyć na coina(Dodatkowo oboje byliśmy na środkowej pozycji).Dałem fold wyskoczył niski flop,typ pushował i gość sprawdził go z QJ,i pan typ pokazał 77!!!(los bywa okrutny bo typ następnie rozwalił moje TT AT(bet pre 11bb,przy 0 liczbie limperów!!!),żeby na koniec mnie dobić sprawdzając moje AK z AJ i łapiąc str8(pushowałem z UTG za 12bb,on na bb),jak to się mówi:niewykorzystane sytuacje się mszczą)
    Chętnie się dowiem jak gracie takie średnie parki po raisie innego gracza,oraz czy po becie zawsze już warto dać call jak nas ktoś zreraisuje?

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jeśli jest na wiecej niz 50 bb to gra raczej nie jest specjalnie trudna bo ewentualna porazka zazwyczaj nie grozi zejsciem na short stack,ale gorzej gdy mamy na jakies 20-30 bb,wtedy błedne rozegranie może nas pozbawic szans na dobre miejsce.Ale szkoda ich tez odpuszczac bo lepsze rece czasem moga nie nadejsc.Ostatnie kilka MTT wlasnie odpadałem przez bledna rozgrywanie tych par.Dla mnie to mega problem. I wiem że nie mam co opowiadac jak to gram, bo robie to na pewno źle.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No tak ale nawet jeśli mamy na te 50BB to chyba nie warto inwestować 20-30BB PF z 77-TT? Bo jeśli dojdzie do coinflipa to pewnie przegramy, czy się mylę?

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    No jasne że nie, przecież to nie ma sensu.No chyba że starasz sie grac coinflipments.
    No to dochodzmy do wniosku ze trzeba grac ostroznie...
    Jakieś kolejne sugestie?