Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    50/100 ante 10
    Table '115717667 1' 10-max Seat #10 is the button
    Seat 3: vw11 (1155 in chips)
    Seat 5: *Fastlane10* (2040 in chips)
    Seat 6: RANDOMPLAYZ (1650 in chips)
    Seat 7: jacksporting (3050 in chips)
    Seat 8: wakou222 (1405 in chips)
    Seat 9: Leo en Jo (2860 in chips)
    Seat 10: Josek (2840 in chips)
    vw11: posts the ante 10
    *Fastlane10*: posts the ante 10
    RANDOMPLAYZ: posts the ante 10
    jacksporting: posts the ante 10
    wakou222: posts the ante 10
    Leo en Jo: posts the ante 10
    Josek: posts the ante 10
    vw11: posts small blind 50
    *Fastlane10*: posts big blind 100
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Josek [ ]
    RANDOMPLAYZ: calls 100
    jacksporting: raises 200 to 300
    wakou222: folds
    Leo en Jo: folds
    Josek: raises 600 to 900
    vw11: folds
    *Fastlane10*: folds
    RANDOMPLAYZ: folds
    jacksporting: calls 600
    *** FLOP *** [ ]
    jacksporting: checks
    Josek: bets 900
    jacksporting: calls 900
    *** TURN *** [ ] []
    jacksporting: checks
    Josek: bets 930 and is all-in
    jacksporting: calls 930
    *** RIVER *** [ ] []
    *** SHOW DOWN ***
    jacksporting: shows [ ] (a flush, Ace high)
    Josek: shows [ ] (three of a kind, Kings)
    jacksporting collected 5980 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot 5980 | Rake 0
    Board [ ]
    Seat 3: vw11 (small blind) folded before Flop
    Seat 5: *Fastlane10* (big blind) folded before Flop
    Seat 6: RANDOMPLAYZ folded before Flop
    Seat 7: jacksporting showed [ ] and won (5980) with a flush, Ace high
    Seat 8: wakou222 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 9: Leo en Jo folded before Flop (didn't bet)
    Seat 10: Josek (button) showed [ ] and lost with three of a kind, Kings

    nie chodzi mi o to czy normalnie to zrzucic, ale o to, czy w ogole powinienem grac ta reke... w sng double or nothing podwoilem sie w drugiej czy trzeciej rece, a w momencie w ktorym miala miejsce ta reka, bylo 7 osob z czego 5 platnych. do tego, zagralem to z gosciem ktory mial wiecej ode mnie a bylo takich tylko dwoch. ogolnie to pewnie glupie pytanie po coolerze ktory mnie stiltowal ja bym to zagral w tej sytuacji w ten sam sposob 100/100 razy

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jak dla mnie to easy fold preflop...

    LUDZIE! Dajcie juz spokoj z tymi tematami typu: przegralem dobra reke i zastanawiam sie, co zle zrobilem w sytuacji, w ktorej wszystko zrobilem dobrze

    To rozdanie i owszem nadaje sie do gorzkich zali i tam mozna poplakac, ale nie do otwierania osobnego watku. Trzeba nauczyc sie przegrywac, bo poker to nie tylko gra zalezna od umiejetnosci, ale rowniez i od szczescia...

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ja pierdolę.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    a moim zdaniem bardzo dobre pytanie. proponuje wrzucic w dowolny kalkulator ICM i okaze sie, ze zeby dazyc do olinów w tej sytuacji, trzeba by mieć ponad 85%, inaczej lepiej spasować (niż grać, przy założeniu, że na pewno dojdzie do olinów). Jedno jest więc jasne - nie dążymy do olinów, i 3bet pf bez sensu. Na moją intuicję też nie fold, tylko dążymy do jak najtańszego showdownu, ale to już głębsza analiza.

    PS właśnie z powodu opinii takich jak powyżej myślę że te turnieje mogą być potencjalnie bardzo opłacalne

    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Z uwagi na podział nagród i braku dodatkowych korzyściu w budowaniu stacka zagrąłbym chyba all in pre flop. Pot w tym momencie jest już całkiem niezły (650) a i tak po reraise all in bym sprawdził. Nie widzę korzyści w pozwoleniu przeciwnikowi zobaczenia flopa, skoro jego stack mnie pokrywa i mogę grać rozdanie o być albo nie być w turnieju. Do tego flop Axx który pojawi się w 20% przypadków jest fatalny na grę w tym momencie, a przy niższych flopach musimy się all inować mogąc być w tyle, mając coina lub nawet sytuacja gdzie przeciwnik ma QJ i flop Jxx mnie jakoś nie przekonuje. Jakby przeciwnik miał stacka 2200 to OK, ale lidera stawiam na all inie.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Żartujecie czy mówicie poważnie? Po raise 3BB gracie z king-kongami AI za 28BB i to z buttona, bo zostało 7 ludzi a 5 dostaje kasę??? W SnG???
    No to jeśli ta strategia jest poprawna, to - daję słowo - przerzucam się na grę w Literaki w Kurniku. Bo po prostu najwyraźniej nic z tej gry nie qmam

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Po rozdaniu oceniałbym ten turek na max 30$ więc istnieje szansa że ktoś mnie sprawdzi. Dlatego ten all in jak dla mnie. Dwa, nie gram turniejów double or nothing więc to wypowiedź czytso matematyczna.
    Mogę w tym momencie wziąc 650 żetonów lub powalczyć o dodatkowe 600 kosztem:
    a) przeciwnik ogląda flopa na którym może być Axx
    b) przeciwnik na flopie all inuje się mając przynajmniej top pair więc gram sytuację za turniej gdzie jestem faworytem od tylko 80% do 10%.
    Odrzuciem założenia że przeciwnik pre flop zrzuci bo efekt byłby taki sam jak przy all inie.

  8. #8
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez Warmatius Zobacz posta
    Z uwagi na podział nagród i braku dodatkowych korzyściu w budowaniu stacka zagrąłbym chyba all in pre flop.
    +1

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Mysle ze powinienes wylaczyc kompa i pojsc np na spacer do parku i pomyslec nad sensem zycia bo chyba masz na to dobry dzien...
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 22-10-2008 o 16:11

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Warmatius Zobacz posta
    (...) istnieje szansa że ktoś mnie sprawdzi. Dlatego ten all in jak dla mnie.
    ale jesli zagrasz all in to nie chcesz zeby Cie sprawdzili, chyba ze opps ma dokładnie Kx...