Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Napiprojekt FTW!

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    przecież najlepsze polskie grupy tłumaczące olały już dawno ten serwis i w stopkach były prośby o nie przerzucanie.

    ja korzystam z napisy24.pl i kinomania.org i mi starcza jak biore stamtąd to bez patrzenia mogę nagrać na płytke i wiem, że będą dobbre napisy

    napiprojekt też daje radę szczególnie, że są tam napisy (nie wiem w jakim stopniu procentowym, ale raczej dużym) z ww. serwisów.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Pozatym napisy.info to juz ze 100 razy bylo zamykane, kto bardziej sledzil ten serwis to wie o czym mowie. Przedmowcy maja racje co do tego, ze wiekszosc grup dawno olala te stronke... Reasumujac, nic ciekawego ten news ;]

  5. #5
    Panie Prokuratorze Generalny RP, Panie Prokuratorze Krajowy - do dzieła, gdyż Szklarski właśnie swój parasol ochronny zamyka. Żądam, ażeby Panowie unaocznili wszystkim, że Polska to kraj prawa, że Polska to kraj szanujący m.in. autorów, producentów filmowych - ja poprzez zamknięcie serwisu NAPiSY.info "otwieram" teraz pole do działania nie tylko organom ścigania, ale i Sądom, więc czyńcie Panie, Panowie swoją powinność excl.gif

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    PS Żywię płonną - patrząc na większość waszych wypowiedzi - nadzieję, że jest on zrozumiały excl.gif

    I jeszcze jedno... Przestrzegam wszystkich właścicieli serwisów z napisami, programów służących do pobierania i rozpowszechniania napisów, tłumaczy, "dodawaczy", że jakakolwiek próba rozpowszechniania tłumaczeń poprzez inne programy, serwisy, w tym P2P, P2M oraz inne tego typu "wynalazki", tylko w was samych uderzy, więc zanim je w ten sposób zaczniecie rozpowszechniać, dobrze zastanówcie się, czy warto się dalej narażać. Ja was ostrzegłem, więc spokojnie spać będę, że żal nie do mnie, a jedynie do siebie mieć będziecie...
    wie ktos moze czemu ten koles ma taka traume ? poza tym ze jak rozumiem chcial zrobic kase na napisach a tu nie wyszlo
    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez cartman Zobacz posta
    Pozatym napisy.info to juz ze 100 razy bylo zamykane, kto bardziej sledzil ten serwis to wie o czym mowie. Przedmowcy maja racje co do tego, ze wiekszosc grup dawno olala te stronke... Reasumujac, nic ciekawego ten news ;]
    sorry, ja nie znałem po prostu napiprojekt. A o napisach24 kompletnie zapomniałem. Pardon le moi.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    pewno zgodnie z zapowiedzią zmieniła właściciela i wznawia działalność

    whatever