Strona 75 z 76 PierwszyPierwszy ... 256573747576 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 754
  1. #741
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez budda1234 Zobacz posta
    witam, jesli nie bede korzystal z karty netellera to jakie bede ponosil koszta za ta karte?
    A po co Ci karta jak masz z niej niekorzystac?
    Koszta beda zerowe. ALE po jakims czasie niekorzystania sciagaja iles tam $ (chyba 15$ po roku?) z konta netellera. Ale to chyba tyle jesli nie uzyzwasz w ogole netellera.

  2. #742
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    witam, zlecilem upgrade konta na neteller do extended (any m.in. moc korzystac z karty), znalazlem info na necie ze podczas rozmowy pytaja rowniez o cel rejestracji, czy mozna powiedziec ze chec grania w pokera online?
    czy lepiej wymyslic cos innego?

  3. #743
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Nie pamiętam aby pytali mnie o coś takiego, ale to było jakiś czas temu, więc mogło się coś zmienić. Tak czy inaczej, nie przypuszczam żeby kogokolwiek obchodził prawdziwy cel rejestracji, raczej to takie pytanie dla formalności, więc ja bym po prostu powiedział, że jestem zakupoholikiem i chcę mieć kartę aby móc wydawać więcej kasy!

  4. #744
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez rycerz_83 Zobacz posta
    witam, zlecilem upgrade konta na neteller do extended (any m.in. moc korzystac z karty), znalazlem info na necie ze podczas rozmowy pytaja rowniez o cel rejestracji, czy mozna powiedziec ze chec grania w pokera online?
    czy lepiej wymyslic cos innego?
    Ja kilka miesięcy temu zrobiłem upgrade i nie było żadnej rozmowy - po prostu po kilku dniach miałem extended.

  5. #745
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    8
    Ja mam pytanko do osób, które często korzystają z karty oferowanej przez nettelera. W których bankomatach zwykle najkorzystniej wypałcać pieniążki? Mam konto na nettlerze w USD. Chodzi mi o to gdzie zazwyczaj sa najkorzystniejsze kursy i jaka jest maksymalna kwota jendorazowej wypłaty w tych bankomatach?

  6. #746
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Witam, mam problem z karta. Dzisiaj chcialem wyplacic i w bankomatach wyskakuje mi, ze karta jest nieobslugiwana. Ostatnio wyplacalem chyba pod koniec lutego i wszysko bylo ok. Dodam, ze karta jest wazna .

  7. #747
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    a masz aktywne konto ? mozesz sie na nie zalogowac ?

  8. #748
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Wrocilem z krotkiego urlopu, probowalem znowu i dalej nic... Z kontem wszystko w porzadku, sprobuje do nich napisac zobaczmy. Przelewy na konto to bezpieczne sa?? Bo pewnie tak bede musial zrobic poki co.

  9. #749
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317


    Od ~20 lat używam wszelakiej maści kart płatniczych i po raz pierwszy zdarzyło mi się aby odnowiona karta miała ten sam numer co poprzednia (a co wydaje się być całkiem logiczne).

  10. #750
    Mam pytanie do ludzi z kontem VIP na Netellerze. Jaki trzeba warunki spelniac i czy wogole oplaca sie o to ubiegac? Prosze o krotkie info i odczucia od ludzi ktorzy z tego korzystaja, nie wysylajcie mi linkow do strony netellera

    pozdr