Strona 73 z 76 PierwszyPierwszy ... 23637172737475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 754
  1. #721
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    ja mam takie pytanie:
    Ile trwa cała operacja zmiany waluty na koncie neteller z USD na EUR??

  2. #722
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    jesli nie masz srodków na koncie to tyle ile otwarcie nowego konta, musisz zadzwonic albo napisac ze chcesz zmienić oni zamykaja stare a Ty otwierasz nowe i czekasz na weryfikacje

  3. #723
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Hey
    Co jest bardziej opłacalne posiadać nettela w złotówkach czy USD lub EURO?

  4. #724
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    najlepiej w walucie w której grasz

  5. #725
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Czy jest możliwość dokonania zwrotu na karte netka? Sytuacja ma się tak, że miałem polecenie zapłaty ustawione na kartę i teraz został wysłany zwrot za niewykorzystaną część karnetu. Czy to jest możliwe, tak jak w przypadku karty kredytowej? Jeśli nie jest, to czy środki zostaną cofnięte do nadawcy? Może ktoś z Was miał już taką sytuację.

  6. #726
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    czy abym mogl wplacic netellerem kase na rooma musze miec opcje "przedstaw dokumenty" na zielono czy nie musze robic weryfikacji ? Bo tak bym juz dzis gral, a tak musze dalej czekac, a z netkiem weryfikacja troche trwa :/

  7. #727
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    NETELLER VIP rewards just got better | NETELLER Blog

    Nie będzie opłat za wypłatę z bankomatu czy coś źle zrozumiałem?

  8. #728
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Oni tak to opisują ze za cholere nie mozna zrozumiec :| caly czas myslalem ze skasuja ta oplate 6$ za wyplate z ATM, z tego co pisali wczesniej a teraz to nie jestem pewien, wynika ze prowizja % za przewalutowanie bedzie nizsza, ale zwracane dopiero po miesiacu, wyplata na konto chyba nie bedzie w ogole oplaty tych 10$, a co z bankomatem to chyba trzeba sie przekonac.. ja wyplacalem po updacie, na poczatku pazdziernika i 6$ wzielo..

  9. #729
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    nic sie nie zmienilo

  10. #730
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Vigird Zobacz posta
    Czy jest możliwość dokonania zwrotu na karte netka? Sytuacja ma się tak, że miałem polecenie zapłaty ustawione na kartę i teraz został wysłany zwrot za niewykorzystaną część karnetu. Czy to jest możliwe, tak jak w przypadku karty kredytowej? Jeśli nie jest, to czy środki zostaną cofnięte do nadawcy? Może ktoś z Was miał już taką sytuację.
    możliwy, zwracałem półki w ikei