Strona 70 z 76 PierwszyPierwszy ... 20606869707172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 754
  1. #691
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Ok, problem rozwiązany. Jeśli ktoś będzie miał podobny w przyszłości, to po prostu pisać do nich maile w tej sprawie. Anulowali tamtą kartę, poprosili o sprawdzenie czy adres na pewno poprawny i od początku jakby można zamawiać następną bez opłaty.

  2. #692
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Wiecie może czy przy doładowaniu w bankomacie konta prepaid do telefonu jest pobierana prowizja 4€ jak przy wyplacie z tegoż bankomatu?

  3. #693
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Może komuś się przyda.

    Dokonałem porównania opłat za korzystanie z dwóch różnych kart: MB oraz Neteller.



    Przy obliczeniach założyłem, że tylko raz będę musiał zapłacić za przewalutowanie (przy każdej wypłacie).

    Mam nadzieję, że wziąłem dobre dane (limity, prowizje, przewalutowania itd.).

    Tak wygląda porównanie na sucho. W praktyce może być trochę inaczej (różne kursy brane pod uwagę przez poszczególne banki podczas wypłat).

    Jak widać, MB wcale nie jest taki o niebo lepszy, niemniej jednak oferuje trochę bardziej korzystne ceny w porównaniu do swojego konkurenta.

  4. #694
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    fajne porownanie dzieki, wlasnie sie zastanawialem wczoraj nad oplatami za kozystanie z karty netka po tym jak kurs euro byl wczoraj 4,1 a mi przy wyplacie z bankomatu policzylo po 3,81 a przy zakupie w sklepie po 3,8 troche sick, a tak pozatym nie wiecie czy mozna jakos zmienic dzienny limit wyplat z bankomatu na wiekszy?

  5. #695
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Czy mozna sprawdzic, po jakim aktualnie kursie neteller przewalutowuje kase przy wyplacie z bankomatu?

  6. #696
    po zlodziejskim 25-30 gr nizszym -_- w mb to kilka groszy roznica od kursu

  7. #697
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    bez przesady,
    http://forex.pl/ przy kazdej wypłacie jaką robiłem kurs dokładnie 10gr mniejszy niz na tej stronie

  8. #698
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    4
    1. Czy to w jakim bankomacie wypłacam ma jakieś znaczenie? Czy może być różnica między Euronetem a bankomatem jakiegoś banku?
    2. Najlepiej jest wypłacać w dzień kiedy kurs idzie w góre czy dopiero następnego dnia kiedy już ta korekta zostanie odnotowana?

  9. #699
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    po zlodziejskim 25-30 gr nizszym -_- w mb to kilka groszy roznica od kursu
    Byłem dzisiaj pierwszy raz przy bankomacie z kartą MB i nieco się przeraziłem. Po wstukaniu odpowiedniej kwoty do wypłaty, wyskoczył komunikat informujący o kursie wymiany - 3,11, podczas gdy dzisiejszy kurs to 3,39 !!! Żeby zaniżyć kurs aż o 27 groszy?! To jest strata 2700PLN na każde 10k$ wypłaconych... Prawie 10% marży!!!

    Jak wypłacałem jeszcze kiedyś kartą GlobeWallet z Netellera, to łączna prowizja wychodziła około 12 groszy na 1$... Ciekawi mnie jak to jest z obecną kartą Net+... co za złodziejstwo..

  10. #700
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Wydaje mi sie ze tak zanizone kursy sa spowodowane ostrymi zmianami ostatnio i dlatego portfele internetowe chca sie ubezpieczyc przed ryzykiem kursowym. Dzis wyplacalem w netku i euro policzylo mi 3.87, ale ostatnio tez jak wyplacalem mialem nizszy kurs a potem przy akceptacji danej platnosci kurs podskoczyl o pare groszy wyzej.

    Edit: Zapomnialem jeszcze dodac ze wyplacalem w bankomacie euronetu i wyskoczyl mi komumikat czy mam obciazyc karte w euro (i bankomat proponowal jeszcze nizszy kurs 3.85) czy w zl (gdzie potem sprawdzilem na stronie netka ze kurs wyszedl 3.87).
    Ostatnio edytowane przez RichardPL ; 20-05-2010 o 14:06