Strona 12 z 76 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 754
  1. #111
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ten limit wypłat to jakaś paranoja jest kurde...

  2. #112
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Rozni sie nie tylko tym. Zdaje sie, ze oplaty sa stanowczo wieksze. No i smieszny limit + te kilka dolcow kary jak nie uzyjesz karty raz w miesiacu. No nic, ja ostatni tydzien ciesze sie GlobeWalletem.. 4$ za wyplate z bankomatu i ... to wszystko ale dobre czasy sie koncza.

  3. #113
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    normalni ludzie pracują i placą w polsce po 40-50% podatków i nie mają wyjścia...

    naprawdę nie ma co płakać, że będziemy płacić 6$ zamiast 4$ za wypłatę z bankomatu + 1% czy ile oni tam zrobili od wypłaty za przewalutowanie... - to jest instytucja finansowa która przecież na takich operacjach zarabia a nie działa charytatywnie...

    jak dla mnie to jedyny minus to ten śmieszny limit

  4. #114
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Dla mnie tez najwiekszym problemem jest wlasnie ten limit, gdyz przedtem ten limit 1000$ byl smieszny a teraz to juz porazka 250funtow :/

  5. #115
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Bez przesady,charytatywna czy nie, po prostu bezczelnie korzystają ze swoistego monopolu. Na rynku gdzie istnieje choćby zarys konkurencji pogarszanie swojej oferty jest nie do pomyślenia.

    Nie wiem jak Was, ale mnie po prostu kosmicznie drażni, ze muszę płacić haracz za korzystanie z moich własnych pieniędzy jakiemuś palantowi, przez głupie prawo mojego własnego kraju i brak konkurencji w tej materii

  6. #116
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Najwiekszy haracz to jest rake!
    Prowizja placona przez nas na rzecz pokerroomow jest zupelnie nieadekwatna do kosztow, jakimi obciaza ich nasza gra ( utrzymanie serwera, a ktualizacja oprogramowania itp... ).

    To jest dopiero zlodziejstwo..

  7. #117
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to już widzę Wasz stosunek do podatków w naszym jebniętym kraju LOL eof

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Alchemik, mowisz jakby ta oplata wzrosla z 4 do 6$. Niestety trzeba wziasc pod uwage nowy limit wyplat. Dawniej wyplacales 1k i od tego placiles 4$ + ewentualnie jakies przewalutowanie, juz tym sie nie zajmujmy. Teraz zeby wyplacic te 1k $ bedziesz wyplacal przez 3 dni i zaplacisz 18$ prowizji. Nie 4$. To jest zasadnicza roznica.
    Jakbym sie lapal na prog podatkowy 40% to pewnie bym nie marudzil na te parenascie dolarow. Firma pogarsza swoja oferte(w dodatku w dosc duzym zamieszaniu. slabo u nich z informacja dla klienta), wiec mozemy sobie pomarudzic

  9. #119
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    mimo wszystko 18$ prowizji od 1k$ to IMO jest nic...

    żyjemy w jebniętym kraju i nie mamy wyjścia - musimy korzystać z ich oferty
    a pomarudzić trochę można - tylko po co?

  10. #120
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    oj chyba ci sie cos za dobrze wiedzie skoro te prowizje wydaja ci sie małe! albo zle liczysz...

    za kazdy $1k wyplaconych zaplacimy:

    $18 za wyplate w bankomacie
    2,85% od kwoty za przewalutowanie czyli $28,5
    i teraz jedna niewiadoma, neteller juz nas skasował za wymiane waluty a bank - właściciel bankomatu? ono tez bede chcieli miec swoją działkę od naszej kasy. średnio banki biorą 10gr od $1 a to daje jakies (pi razy drzwi) $33

    sumując 18+28+33 = $79

    czyli w wariancie pesymistycznym koszt wypłaty to prawie 8%


    I to ma być mało!