Strona 1 z 76 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 754
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    loguje sie dziś na konto a tu wita mnie komunikat o dostepności najnowszych (są do wyboru dwie!) kart netellera. Pierwsza przypomina eKarte mBanku, bedzie służyć do zakupów online. Druga, to nowa edycja karty MasterCard do uzytku w ATM-ach i POS-ach.

    Szczegóły poniżej:

    Money Transfer & Online Payment | NETELLER ? News

    EDIT:

    http://www.netpluscards.com/

    Powyżej stronka domowa nowej karty, w dziale T&C opisane są opłaty i prowizje.

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez Kodi ; 20-10-2008 o 17:57

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jesli dobrze przeczytalme to wyplata w bankomacie bedzie ksoztowac 6$ i bedzie oplata 3$ za nie korzystanie z karty w danym miesiacu ?


    Czyli generalnie lipa gorzej niz ta obecna karta ;p

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Wyplata w bankomacie - 15PLN + 2.95% za przewalutowanie, a wiec chyba niewielka roznica bo teraz jest bodajze 4USD. A zeby nie placic tych dodatkowych oplat za uzytkowanie wystarczy raz na jakis czas zaplacic karta za zakupy i juz karta jest uzywana
    Tylko nic nie znalazlem o maksymalnej wyplacie, to moze w koncu zniesli limit 1000USD dziennie??

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    a co z kasa ktora sie mialo na starej akrcie jak stracila ona waznosc ?

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    mi tam się ta wirtualna podoba... fajny bajer

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    gdzies widziałem ze waluta karty może byc PLN - to byłoby coś!, problem w tym ze we wniosku nie ma takiej opcji jak PLN ... wtf

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    no ale powiedzcie mi - mieliscie ta poprzednia akrte i skonczyla Wam sie data waznosci i zamawiacie ta nowa?
    czy to jest Wasza 1 karta ?

    bo ja, jak pisalem mialem ans tarej troche aksy i jej waznosc sie skonczyla i nie wiem co zrobic a Net nie odpisuje

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez m-a-r-c Zobacz posta
    Wyplata w bankomacie - 15PLN + 2.95% za przewalutowanie,
    ja na tej obecnej karcie mam 4$ tak jak mowisz i 1,75%% wiec to jednak spora roznica

    zreszta nie wiem po co wprowadzaja nowa karte skoro ta co byla teraz byla super

    ciekawe czy moja karta jak jest do 2010 roku nadal jest wazna czy musze zamawiac ten nowy shit
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 20-10-2008 o 19:06

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Właśnie skończyłem "przemiłą" rozmowę na Live Chacie...
    No i po kolei:

    1. Stara karta GlobeWallet straciła ważność 30-09-2008. Jak tylko pojawiła się możliwość zamówienia nowej (początek października - opcja na stronie Netka) - zrobiłem to.
    Okazuje się jednak, że w połowie listopada dostanę nową kartę , ale już Net+. Dla formalności zamówiłem ją jeszcze raz przez stronę, bo jakoś gościom z Live Chata do końca nie wierzę.

    2. Na pytanie co z kasą na starej karcie (nie zdążyłem jej opróżnić - poza tym po co jak USD szybuje...) - poradził, żeby kontaktować się z https://card.first-pay.com/ i tam odebrać swoją kaskę "personally". Jak zapytałem co ma na myśli, dowiedziałem się, że nie ma możliwości transferu środków na nową kartę ani powrotnego przelewu na konto Netellera. Trochę się wq....em, gdyż kilka dni temu zapytałem support first-pay'a co będzie z kaską z "expired card" to mnie odesłał do supportu Netellera...I tak od Annasza do Kajfasza....A support first-pay chyba ma już dość, bo nie odpowiada.

    Jak coś się uda więcej dowiedzieć - dam znać.

    A co do supportu..... Cierpliwości życzę

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta

    ciekawe czy moja karta jak jest do 2010 roku nadal jest wazna czy musze zamawiac ten nowy shit

    Na firstpay mozna sie zalogowac po staremu, zlecilem minimalna wyplate na karte i komunikat standardowy-jak zawsze. Zobaczymy czy jutro bedzie na karcie.