Strona 3 z 76 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 754
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Niezła jazda...Właśnie dostałem maila, że wysłali mi kartę...GlobeWallet czyli starą z nowym terminem ważności (sic!)
    Mam też zamówioną Net+ (na stronie Netellera status: zgłoszony), ciekawe czy będę teraz miał 2 ? Jak dla mnie GlobeWallet byłby Ok - podejrzewam, że wtedy środki da się przelać ze starej bez większego problemu kontaktując się z supportem card.first-pay.com.
    Chyba trzeba będzie poczekać te 21 dni, o których mowa w mailu i zobaczymy co dostarczą bo support Netellera chyba nie za bardzo wie o co chodzi w tym całym bałaganie

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Pewnie specjalnie wprowadzili te stare karty na taki krotki okres czasu bo planowali wprowadzic nowe swoje karty a cza bylo jakos klientow zatrzymac ale sie pogubili troche i teraz nikt nie wie o co chodzi.
    Co z kasa na starej karcie, co bedzie jak ktos bedize mial 2 karty itp.

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Na wszelki wypadek wybralem sie 10 minut temu do bankomatu, stara karta dziala w najlepsze. Obstawiam, ze bedzie dzialala az do uplywu swojej waznosci, w moim przypadku to jeszcze prawie pol roku.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    według mnie to stara karta napewno będzie ok(tak jak twierdzi globewallet).
    pytanie brzmi czy bedzie mozna nadal wypłacać na nia srodki z netellera(bo chyba tylko to mogą zblokować).

    moja jest ważna do 2010 - tez jestem ciekaw co to będzie

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    oni są naprawdę maxymalnie jebnięci...

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    stare aktywne karty beda dzialac, przynajmniej tak zapewnia first-pay.com. ja wlasnie zlecilem wyplate kasy na karte. narazie bezproblemowo. zobaczymy czy dojdzie i czy nie bedzie problemow przy wyplacie z bankomatu.

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Cytat Zamieszczone przez bachus Zobacz posta
    według mnie to stara karta napewno będzie ok(tak jak twierdzi globewallet).
    pytanie brzmi czy bedzie mozna nadal wypłacać na nia srodki z netellera(bo chyba tylko to mogą zblokować).
    Dokladnie. Jestem 2. w kolejce na LIVE chata, wiec moze sie zaraz czegos dowiem.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    część maila z przed godziny...





    Monday October 20, 2008





    Dear xx,
    Your GlobeWallet© Prepaid Card is on its way and should arrive within 21 days. This card is provided to you by NETELLER, in conjunction with First Pay and Conister Trust Plc.

    wysyłają mi tą starą kartę?

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Udalo mi sie dostac na livechat i zapytalem o co chodzi z wyslana mi karta dnia 3. pazdziernika. Oto odpowiedz:

    Jag: That is correct, you will still receive your Globe Wallet Prepaid Card, as well, you may also withdraw funds to it from your NETELLER account.

    Jag: You can also apply for the new NET+ Card, this card is linked to your NETELLER account, therefore there are no wait times to load funds to your Prepaid Card, you can instantly access your funds.

    Wszystko jest wiec super

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Właśnie niedawno zweryfikowałem swoje konto na Netellerze. Rozumiem że od teraz nie ma już możliwośći zamawiania karty GlobeWallet tylko trzeba brać Net+?