Strona 2 z 76 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 754
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta

    ciekawe czy moja karta jak jest do 2010 roku nadal jest wazna czy musze zamawiac ten nowy shit
    zagadaj na czacie i daj znac, ja nei moge bo mam duzo stolow

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Adacho69 Zobacz posta
    2. Na pytanie co z kasą na starej karcie (nie zdążyłem jej opróżnić - poza tym po co jak USD szybuje...) - poradził, żeby kontaktować się z https://card.first-pay.com/ i tam odebrać swoją kaskę "personally". Jak zapytałem co ma na myśli, dowiedziałem się, że nie ma możliwości transferu środków na nową kartę ani powrotnego przelewu na konto Netellera. Trochę się wq....em, gdyż kilka dni temu zapytałem support first-pay'a co będzie z kaską z "expired card" to mnie odesłał do supportu Netellera...
    no chyba ich pojeb*****

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    A to ciekawe, właśnie wracam z zakupów na które wybrałem w markecie kasę starą kartą i nie było żadnych kłopotów.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    no to lipa chyba jednak dla tych co posiadaja wazna stara karte ;/

    Filip: i have just received pre paid card from neteller
    Filip: and saw today that the new one is available
    Emmanuel: Yes
    Filip: so my new one which i've received today is still valid ?
    Filip: or do i have to order net+ ?
    Emmanuel: Unfortunately , that new prepaid card is not in use any more
    Emmanuel: You have to apply for the new Net plus card

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    No ja tez placilem przedwczoraj stara karta i zero problemow bylo, tyle ze moja jest wazna jeszcze do lutego 09, bo pozniej zamawialem niz wszyscy

    BTW ta nowa karta przynajmniej ladniej wyglada bo ta niebieska jest beznadziejna

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Warmatius Zobacz posta
    A to ciekawe, właśnie wracam z zakupów na które wybrałem w markecie kasę starą kartą i nie było żadnych kłopotów.
    no ale do kiedy masz ja wazna ?

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    OK do sierpnia 2010 Myślałem że stara karta to każda globewalleta. BTW wie ktoś czy mogę wpłacać kasę na starą aktualną kartę globewalleta i robić z niej cashouty ?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Dwa pytanka moze ktos wie (40 osob w kolejce do livechata na netku nie brzmi zbyt zachecajaco :
    1 Czy mimo wyjscia nowej karty jesli moja jest wazna do konca tego roku normalnie bede mogl z niej do konca roku korzystac?
    2 Czy majac aktywna stara karte mozna sie juz ubiegac o nowa ? (formularz na stronie jest aktywny ale generalnie chodzi mi o to czy np nie spowoduje to automatycznego zamkniecia starej karty).

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    co za idioci!!! ja pierdole... wlasnie jestem po rozmowie z first-pay.com live chat i ogolnie byli bardzo zdziwieni tym co uslyszalem od netellera, ze karta ktora dostalem dzisiaj i pomyslnie aktywowalem, jest niby niewazna. gosc sprawdzil i wszystko jest ok, mozna korzystac.

    wyglada na to, ze neteller podaje takie info, pewnie po to, zeby ludzie nieswiadomi tego, ze stara (ale aktywna) karta dalej dziala, zamawiali ich nowa ...

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Dwa pytanka moze ktos wie (40 osob w kolejce do livechata na netku nie brzmi zbyt zachecajaco :
    1 Czy mimo wyjscia nowej karty jesli moja jest wazna do konca tego roku normalnie bede mogl z niej do konca roku korzystac?
    2 Czy majac aktywna stara karte mozna sie juz ubiegac o nowa ? (formularz na stronie jest aktywny ale generalnie chodzi mi o to czy np nie spowoduje to automatycznego zamkniecia starej karty).
    Dowiedziałem się wcześniej

    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...tml#post207082

    Poza tym, z live chat'a first-pay:

    Janelle Williams: (...) any funds on your existing card would be transferred to the new card/account.

    Btw - właśnie dostałem maila... "NETELLER - Your Prepaid Card has been shipped" - ciekawe, co znajdę w skrzynce pocztowej - NET+ czy kartę, którą zamówiłem 3 paździenika, kiedy o tych nowych nie było jeszcze mowy?