Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Oferta nieaktualna

    Mam na sprzedanie Harringtona czesc pierwsza po cenie 'List Prize' z Amazon (czyli $29.95) - tyle ile ja dalem w Stanach.

    Po lekturze tej ksiazki pieniadze zwracaja sie blyskawicznie na turniejach w Internecie pelnych amerykanow nie wiedzacych co zrobic ze swoja kasa.

    Istnieje mozliwosc wymiany na inna ksiazke !
    Dodatkowo, w razie potrzeby, transkajca moze dojsc do skutku za posrednictwem Allegro.

    W Łodzi i Wawie odbior osobisty. Nie placisz za przesyłkę.

    Kontakt:
    1) Ten Temat
    2) Prywatna Wiadomosc (czasem nie dochodza wiec niepreferowane )
    3) zbrochu@o2.pl

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Od razu uprzedzam ze nie jestem znajomym zbrocha i to nie jest zadna reklama Tylko chcialem zapytac o opinie innych na temat tej ksiazki jak i drugiej czesci. Kupilem obydwie i po przeczytaniu około 1/3 pierwszej czesci wrocilem do turniejow multi, w ktorych mialem dluzsza przerwe, zagralem 2 turnieje i w obydwu final table Moze to byl czysty przypadek ale ciekaw jestem jakie bede mial rezultaty po przeczytaniu obydwu ksiazek

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Hmm ja mimo iz posiadam obie, przeczytalem tylko pierwsza + dzial o heads-up z drugiej. Ale to tylko dlatego, iz nie gram turniejow, tylko stoliki
    Jednak nie ma co sie oszukiwac, HoH to najlepsza obecnie dostepna pozycja o tematyce pokerowej. (az do grudnia kiedy wyjdzie theory of nolimit xP)

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam, jestem zainteresowany, raz ze nie mam zadnej ksiazki dot. pokera, a dwa jestem ciekawy jak rozni sie gra bez wiedzy ksiazkowej i z

    @zbrochu

    co powiesz na wysylke gratis i dzis wysylam kase

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Hmm dlaczego jeszcze tej ksiazki nie przerobili na e-booka......... :twisted:

    P.s no chyba ze nie umiem znalezc

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie, z tego co wiem nie ma jej w wresji elektronicznej.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Moze i bym kupil, ale... rodzice zawsze mowili zeby uczyc sie jezykow

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    jak wiesz co oznaczaja podstawowe terminy w pokerze to powinienes sobie poradzic. Nawet ilustracje sa :P

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Hmm ilustracje moze i sa, ale trzeba tez umiec przeczytac pozniejsze wytlumaczenie problemu

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Jak niema wersji e-book 8) To ja tez bym wziol jeden egzemplarz jakbys mial tego wiecej.