Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Z pewnym znakomitym niewątpliwie roomem regularnie koresponduję od miesiąca.Sprawę widzę cienko,ale kilkaset euro to dla mnie pieniądz.Ktoś może udzielić światłej porady?


    Dear Marek

    Thank you for your feed back.

    We would like to apologize for the time it is taking for your payouts to be processed. Our systems have undergone a major update that unfortunately has caused several payout requests to be denied or delayed. As soon as our IT team finishes with this update, we will be able to process your request in a timely manner.
    We would like to take this opportunity to inform you part of our updates are related to the new skins we will be launching with in a month This is all part of our expansion, and the reason why we are running so many updates, so that every single one of our customers can enjoy themselves with much more variety.

    Please remember, your payout request will be processed automatically by the system.

    Once again we offer our most sincere apologies for any inconvenience this may have caused you, and we appreciate your understanding.

    If you have any other questions or concerns, please do not hesitate to contact us again.
    [2008-10-14 01:16:51] marek_janowski napisał(a): co oni p........ą?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    No chyba nie masz innego wyjścia jak czekanie. Serdecznie Cię przepraszają ale duży update, jaki przeprowadzają, spowodował, że część wypłat została albo odrzucona, albo opóźniona. Jak już się z tym uporają to dostaniesz swoje pieniądze, system automatycznie rozważy twoją wypłatę.

    Chociaż ten mail to trochę śmierdzi. Bo graczy nie obchodzi, że sobie nową skórkę odpalają, chcą dostać swoje siano.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    No rzeczywiście kiepsko to wygląda. Co ma layout klienta pokerowego do wypłaty kasy? Co to za room?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    T6poker.com ?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Bingo!!!

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Mnie za to ostatnio poker trillion wych**ał. Zmienili program lojalnościowy i zamienili mój dwumiesięczny rakeback na jakieś nędzne punkty. Nie pokecam roomu.

    Szczególy tutaj:

    Poker Trillion took my money :/ WARNING! - Two Plus Two Poker Forum

    PS Przy okazji jak ktoś ma konto na p2p to byłbym wdzięczny za jakiś oburzony post. Mój wątek już troche zleciał i dzieki temu wróci na pierwszą stronę Może w końcu Trillion jakoś zareaguje

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    to juz po kasie kubulek, wszyscy wiedzieli ze to przekret zanim jeszcze powstali - teraz zwnieli kase graczy i tyle. Wina tych co wplacali na ten krzak.

    Ale dla pocieszenia powiem ci ze jeden z highrollerow ma tam 240k euro + 40k w pakietach ept i tez nie moze tego odzyskac.

    Dodatkowo wlasciciela sciagaja Rosjanie, a w finlandii gracze zlozyli pozew sadowy (ktory pewnie bedzie mniej skuteczny niz wspomniani juz specjalisci ze wschodu

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    nieźle :O

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    O qrwa.
    Szkoda mojej kasy.Ciekawe,że strona nadal działa,live chat też.To trzeba mieć tupet.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    No zawsze jeszcze ludzie mogą coś wpłacic