Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Zawsze mówiłem żeby nie wpłacać na takie gówna dla kilku %rb więcej.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    z poker trillion juz raz byla afera vs bossmedia
    a t6poker troche mnie dziwi poniewaz wydawalo mi sie ze sa w to zaangazowane powazne osoby np. mel judah

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    ciekawe co jeszcze robia takie linki po tym co tu napisano o t6:

    T6 Poker - Oceny i recenzje graczy na T6Poker

    a co ciekawsze wszystkie odnosniki kieruja na strone bwin
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 20-10-2008 o 17:58

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam

    Mialem okazje grac chwile na t6poker i zdecydowanie odradzam, zlecilem pierwsza wyplate i po paru dniach pytam supportu co jest no to mowia ze maja "cashier maintenance" no to ok mysle poczekam jeszcze chwile zobaczymy czekalem w sumie na wyplate 10dni w miedzyczasie kilka wizyt na live chacie i zawsze to samo sorry mamy jakis upgrade czy konserwacje, do tego jeszcze przeczytalem na roznych forach ze wlasciciele prowadzili wczesniej juz jakies interesy gdzie pojechali ludzi na kase

    mysle sobie ok wyplacam reszte i dowidzenia, ale przyszedl mi rb wiec mysle pogram albo wtopie albo wyplace cos wiecej, w sumie zlecilem u nich z 4 wyplaty w przeciagu okolo poltora miesiaca, za kazdym razem czekalem 9-11 dni za kazdym razem support odpowiadal ze maja konserwacje cashiera i czasem mowili np jutro dostaniesz wyplate zglaszam sie na nastepny dzien, to samo jutro bedzie odrazu zalatywalo sciema, powiedzialbym nawet kpina w zywe oczy, jak taka stronka gdzie regularnie gra na stolikach nie wiecej niz 100osob moze miec przez miesiac konserwacje czy upgrade

    "a t6poker troche mnie dziwi poniewaz wydawalo mi sie ze sa w to zaangazowane powazne osoby np. mel judah "

    mysle ze to po prostu polega tylko na tym ze oni placa prosom zeby grali w ich barwach i mogli reklamowac swoja stronke ich wizerunkami, a co sie dzieje wewnatrz to te osoby juz wplywu nie maja

    tez mi sie wydawalo ze to bedzie uczciwy room jak zobaczylem te znane postacie oraz reklame na pokernews ale jak widac pozory czesto myla