Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wykop JD!!

  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Od zeszłego tygodnia na sofcie Unibetu można zagrać w turnieju z bounty za moja głowę pod nazwą "Polowanie na JD". Wpisowe 3 euro, do puli nagród Unibet dokłada dodatkowe 100 euro, a za moją głowę jest co tydzień do wygrania butelka Jacka Danielsa. W związku z tym, że w pierwszym turnieju wzięło udział kilku graczy spoza Polski wprowadzamy od tego tygodnia stałe hasło do rejestracji. Hasło to "butelka".

    W ta niedzielę, 19 października, kumulacja - dwie butelki JD! Jedna za moja głowę, druga za wygrana w turnieju!

    Zapraszam!!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 29-11-2008 o 22:29

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    I co, wykop zlikwidowany?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    wyglada na to, ze wrescie udalo sie wykopac JD

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jestem w Portugalii, turniej będzie normalnie za tydzień

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    17
    A ja od 24.01.2009 (1 turniej usop) nie dostałem butelki która wygrałem. Pisałem juz 3 razy do supportu ale za każdym razem dostaje informacje ze sprawa zostanie przekazana do odpowiedniego działu i na tym się działania ich kończą. Zaczyna mnie to powoli denerwować ;/

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Najpewniej gdzieś po drodze ktoś postanowił wypić twoje zdrowie, jeśli wysłali ci nagrodę naszą kochaną pocztą to jest to bardzo prawdopodobne.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Deus19 Zobacz posta
    Najpewniej gdzieś po drodze ktoś postanowił wypić twoje zdrowie, jeśli wysłali ci nagrodę naszą kochaną pocztą to jest to bardzo prawdopodobne.
    Tu w sumie już nie chodzi o ta butelkę ale o to ze support mnie zmywa zawsze ta samo odpowiedzią a nie możne po prostu napisać ze butelka została wysłana wtedy i wtedy, albo ze zapomnieli wysłać. A jak bym tak miał jakiś problem z wypłaceniem pieniędzy i co tez mam czekać kilka miesięcy aż racza mi odpisać coś sensownego ?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez oidnus Zobacz posta
    Tu w sumie już nie chodzi o ta butelkę ale o to ze support mnie zmywa zawsze ta samo odpowiedzią a nie możne po prostu napisać ze butelka została wysłana wtedy i wtedy, albo ze zapomnieli wysłać. A jak bym tak miał jakiś problem z wypłaceniem pieniędzy i co tez mam czekać kilka miesięcy aż racza mi odpisać coś sensownego ?
    W pełni się z tobą zgadzam, dobra decyzja o opisaniu sytuacji tutaj. Próbowałeś się kontaktować z ich przedstawicielem na forum?

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Najlepiej zadzwoń do nich . Poproś z przesympatyczną Panią Dominiką i na 100% załatwisz szybko i pozytywnie sprawę . Sprawdzone doświadczalnie :P

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Oidnus, podaj mi swojego nicka z Unibetu na PW, załatwię temat