Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Video z PLO

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Witam,

    miło mi Was poinformować, że wkrótce na serwisie www.unipoker.pl pojawi się seria filmów instruktażowych o PLO mojego autorstwa, prawdopodobnie w tempie jeden tygodniowo.

    Zamierzam skupić się przede wszystkim na podstawach - filmy będą kolejno z poziomów PLO25-100(200?) i każdy z nich planuję rozpocząć krótkim wprowadzeniem ze slajdami w PowerPoincie, gdzie będę opowiadał tę grę od podstaw. Druga (dłuższa) część filmów to oczywiście gra w necie z komentarzem na żywo.

    Zapraszam do bloga (TLPoker - PLO is fun), gdzie można wypowiadać się odnośnie tego, co w moich filmach chcielibyście najbardziej zobaczyć.

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    7
    Istnieje jakaś nakładka/skrypt do Pokerstars /oczywiście chodzi o PLO/ która umożliwiała by betowanie za części pota - 1/2 ew. pot.. - generalnie coby za każdym razem nie trzeba było kręcić suwaczkiem..., będę wdzięczny ;D

    pozdrawiam,

    D.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Kiedy zaczynasz? Z chęcią poduczyłbym się trochę Omaha (Hi/Low też mile widziane)

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Film już właściwie nagrany, jeszcze tylko parę spraw organizacyjnych i jedziemy

    17 min teorii i 35 min gry na PLO25 @ FTP (dwa stoliki). W sumie niecała godzina, mam nadzieję, że Was nie zanudzę...

    Jak tylko wideo pojawi się na unipoker, dam znać.

    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Od dzisiaj mój pierwszy film wisi na unipoker.pl. Kolejny pojawi się nie wcześniej niż 15-16 listopada, ale następne powinny się ukazywać w odstępach mniej więcej tygodniowych.

    Zapraszam do oglądania i komentowania bocianowych lapsusów

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Daj znać jak będzie cała seria to się tam zarejestruje