Witamy w Interaktywnym Serwisie Betsson!

W menu "Moje Konto", dostępnym po zalogowaniu, pojawiła sie nowa pozycja: "Betsson Interaktywny"
Można tu pobrać nasze nowe narzędzia, które pozwalają w wygodny sposób otrzymywać aktualne informacje o Twoich ulubionych działach serwisu Betsson.

Ciesz oko eleganckim wygaszaczem ekranu kiedy nie korzystasz z komputera i otrzymuj aktualne informacje w trakcie surfowania po innych stronach z pomocą naszego klienta pulpitu.
Możesz również subskrybować nasze kanały RSS w swoim ulubionym czytniku RSS.

WYGASZACZ BETSSON

Ten interaktywny wygaszacz pokaże wszystkie najświeższe wiadomości z serwisu Betsson, w tym nadchodzące turnieje, kursy na żywo i oferty specjalne. Można nawet dodać swoje własne wiadomości i zobaczyć je zaprezentowane w ładnej graficznie formie.




KLIENT PULPITU BETSSON
Nasz klient pulpitu będzie Cię informować na bieżąco o Twoich ulubionych wiadomościach, zarówno z serwisu Betsson jak i innych. Klient zawiera trzy główne opcje, WIADOMOŚCI, RSS oraz MOJA STRONA. WIADOMOŚCI pokazuje wszystkie wiadomści na temat wszystkich produktów, w czasie rzeczywistym, z RSS możesz dodawać swoje ulubione wiadomości z dowolnej strony www a MOJĄ STRONĘ możesz tak spersonalizować, że otrzymywać będziesz jedynie swoje ulubione Betsson aktualności zarówno w kliencie jak i jako pop-upy.



Mam nadzieję, że to dopiero początek i w dziale pojawią się kolejne ciekawe narzędzia


pozdrawiam.

M.