Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    być może u szorta,bo u big stacka przy takiej licytacji pre,chyba są nie prawdopodobne,bo przecież by po twoim callu każdy z tych układów spushował,podobnie jak AK,a być może i AQWięc do masz szanse wrócić do stacka z przed rozdania,o ile szort ma właśnie któryś z tych układów
    dawkar lider nie mógł na koniec walnąć allina, bo przebicie go było niepełne, mógł tylko dać calla.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no to sorki za mój wywód,bo faktycznie nie zauważyłem że podbicie nie przekroczyło początkowego betu
    imo skoro callowaleś to i tak na takim flopie fold będzie strasznie głupi

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    dawkar powiem ci że mnie ciarki przeszły przed sprawdzeniem tego na flopie, bo short napisał po flopie "YES!!!".
    Moooże ma KQ/AQ co bijemy, ale bardziej mi to pachniało AA/KK/QQ/TJ, chociaż z TJ jego reraise allin przy nienajmniejszym stacku byłby bardzo słaby... wręcz głupi .

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ale nas nie interesuje w tym momencie szort,bo wszystko rozchodzi się o to czy bijemy zakres ręki lidera.Zauważ ze spasujesz najlepszą rękę i szort się potroili i ty zostaniesz szortemMyślę ze decyzje podjąłeś callujuąc to pre

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Co się okazało? Bo ciekawy jestem co lider mógł tak rozgrywać.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Hand History Posting and Rakeback



    Lider trafia flop marzenie, jedyny chyba którego ja nie jestem w stanie sfoldować a który mnie bije.
    Szort trafia 1outera żeby go pobić (+nadzieja dla niego że river sparuje turn).
    Ostatnio edytowane przez indy ; 16-10-2008 o 16:20

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Po limpie albo fold pf, albo push, raczej skłaniałbym się w kierunku tego 1-go. Z parami mamy tutaj flipy, a jest szansa, że w tym momencie short odpadnie + 3 inne osoby na stole to shorty.

  8. #18
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    mialem na mysli all in pf

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Jaki jest cel ai pre flop z AK przeciwko liderowi jak to jest satelita? A co do rozdania to niezły pech, ale nic nie można było poradzić. Powodzenia następnym razem.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No właśnie zdziwiłem się jak mash napisał że to jest allin preflop no brainer... Wrzuciłem to na 2+2 i większość zgodnie "just fold preflop".