Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Everest zawsze stara się, aby ich gówniane promocje ładnie się prezentowały i tym razem też im się to udało. Niestety zapomnieli, że większość pokerzystów potrafi liczyć i nie da się omamić.
    Dobrze chociaż, że EVP to niezłe łowisko.
    Tak maja ladne kolorki na bannerach nic wiecej.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    do tego maja buga z zaokraglaniem:

    Summit Points Earned This Month: 9894.05 SP
    Summit Points to Next Tier: 105.950000000001 SP

    //
    no i program jest faktycznie superprzejrzysty
    Ostatnio edytowane przez nieumiemgrac ; 20-10-2008 o 01:47

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker Zobacz posta
    Ken Berman, Everest Poker Brand Manager, powiedział: “Wierzymy, że VIP Summit Club jest najbardziej przejrzystym i najbardziej korzystnym dla gracza programem lojalnościowym dostępnym online. Wsłuchaliśmy się w potrzeby graczy ze wszystkich pokerroomów, na całym świecie i dostosowaliśmy nasz program tak aby odnieść się zarówno do pozytywnych jak i negatywnych cech istniejących programów.
    To ten Ken Berman musi mieć naprawdę sporo poczucia humorou, skoro coś takiego powiedział...

  4. #14
    Obliczenia Rakeback'a, które prezentują VIP Summit Club “przydzielający” maksimum 20% wprowadzają graczy w błąd, prezentując nasz program w bardzo złym świetle. VIP Summit Club nie jest programem rakeback. My nagradzamy Punktami Summit w oparciu o prowizję pobraną ze stolika, a nie od indywidualnego gracza. Z tego powodu, to co każdy gracz zarobi w programie będzie się różniło, i niektórzy gracze, będą zarabiali Punkty Summit szybciej lub wolniej, w zależności od opłaconego rake'a.

    Na przykład, gracze grający przy pełnych stolikach w zwykłych grach (nie turniejach) zwykle będą zarabiać Punkty Summit szybciej – porównując zapłacony przez nich rake - niż gracze przy stołach 6 handed. Gracze turniejowi rówineż zarobią Punkty Summit szybciej niż gracze przy 6 handed stołach. W dodatku, aktualny stopień w oparciu o jaki zarabiane są Punkty Summit – w porównaniu do zapłaconego rake'a – będzie się różnił w zależności od ich stylu gry. Z tego powodu, my nie możemy podać aktualnego % “rakeback” dla programu jako całości, jako, że różni się on od gracza do gracza.
    Ostatnio edytowane przez EverestPoker.com.pl ; 16-03-2009 o 23:28

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    To sie zgadza, ale to i tak wychodzi nizszy zwrot niz u calej konkurencji. Tabelka z przykladowym rakebackiem dostepna jest w tym watku Everest new Vip program... - Two Plus Two Poker Forum . ( na drugiej stronie )

    Mimo to ja jestem zadowolony z nowego systemu. Nie bede musial czekac pol miesiaca na nowy bonus, dzieki temu wiecej zagram i wiecej zarobie z gry.


    Ale chyba zdajecie sobie sprawe, ze dla graczy 6 max zwlaszcza z niskich stawek, albo hu cash, traktujacych pokera powaznie, vip summit club oznacza nic innego tylko pilne szukanie nowego pokerroomu..

  6. #16
    Kiedy odbywają się darmowe turnieje za zdobycie danego poziomu i gdzie je można się do nich zarejestrować?

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    15
    Rozumiem niezadowolenie wielu graczy, ale moim zdaniem sporo osób, które graja na NL50/100 będą zadowolone, ja łapałem się na 2 bonusy miesięcznie 450 + 200 usd, w tym miesiącu już uwolniłem 450 usd. Prawda jest taka, że większość osób gra na Evereście ze wzzględu na przyjazny soft + ptBB, której na tej stronie w moim wypadku jest wyższe niż na innych stronach.

    Dla mnie Everest mógłby jeszcze zwiększyć ilość stołów z 12 do 15-18 ale raczej tego nie zwojujemy...

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker Zobacz posta
    Obliczenia Rakeback'a, które prezentują VIP Summit Club “przydzielający” maksimum 20% wprowadzają graczy w błąd, prezentując nasz program w bardzo złym świetle. VIP Summit Club nie jest programem rakeback. My nagradzamy Punktami Summit w oparciu o prowizję pobraną ze stolika, a nie od indywidualnego gracza. Z tego powodu, to co każdy gracz zarobi w programie będzie się różniło, i niektórzy gracze, będą zarabiali Punkty Summit szybciej lub wolniej, w zależności od opłaconego rake'a.
    To prawda, że punkty Summit są przydzielane z prowizji stołu, a nie gracza. Ale w zeszłym miesiącu sprawdziłem w Holdem Managerze ile prowizji oddałem i liczbę punktów Summit. Po przeliczeniu na dolary wartość wyszła bardzo zbliżona do tego co można znaleźć w kwestionowanych wyliczeniach. Nie pamiętam dokładnych wartości, nie chcę wprowadzać w błąd, mogę natomiast przeliczyć wynik na koniec tego miesiąca.

    Dobrze ktoś napisał, że w EVP zapomnieli, że pokerzyści potrafią liczyć. A już szczególnie potrafią ci, którzy zwracają uwagę na takie rzeczy jak prowizja czy punkty lojalnościowe.

    Cytat Zamieszczone przez EverestPoker Zobacz posta
    W dodatku, aktualny stopień w oparciu o jaki zarabiane są Punkty Summit – w porównaniu do zapłaconego rake'a – będzie się różnił w zależności od ich stylu gry. Z tego powodu, my nie możemy podać aktualnego % “rakeback” dla programu jako całości, jako, że różni się on od gracza do gracza.
    Cały ten cytowany wywód to jedynie dowód na to jak niedorzeczna jest wypowiedź brand managera o najbardziej przejrzystym programie. Myślę, że nie bez przyczyny jest to tak zagmatwane i że tak utrudnione jest podanie konkretnej wartości procentowej.
    Dzięki temu można zatuszować tak niski rakeback, a na zarzuty odpowiadać "a wcale że nie taki niski, bo nie wiadomo jaki w ogóle".
    Dramat.

    Kilkoro moich znajomych też gra na Everest i wszyscy mają tę samą opinię na temat programu VIP. Jeden z nich jedynie wzdycha, że może otworzą wreszcie ten obiecany sklep i że warunki będą przyzwoite. Ja powątpiewam w sklep, a w przyzwoite warunki nie wierzę zupełnie.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam
    Pytanie do Pana Everesta:
    można się wypisać z tego Waszego zajebistego nowego systemu lojalnościowego, sto razy bardziej byłem zadowolony z newsletterów i tamtejszych bonusów do wyrabiania?
    pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Nie jestem Panem Everestem, ale wiem ,ze nie ma takiej opcji.