Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Do tej pory nie widzę wielkiej różnicy w jakości gry na stawkach od 2$ do 10$ (ciągle dużo fishów, mało graczy naprawdę dobrych), ale zgodnie z planem jaki sobie założyłem (jeżeli chodzi o stack) powinienem się przenieść na wyższe stawki czyli 20$. Przed tym jednak chciałbym wiedzieć czy nie rzucam się na zbyt głęboką wodę (w sumie to gram głównie rekreacyjnie). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś się wypowiedział jak wyglądają sng na stawkach >= 20$. Od jakich stawek przeciwnicy są wyraźnie lepsi?

  2. #2
    zalezy od poker roomu ale np w ipoker miedzy 10$ a 20$ jest bardzo duza roznica

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Ja gram w ipoker właśnie (expekt). Może rzeczywiście przesadziłem że nie ma żadnej różnicy, ale imo nie jest taka duża jak można by się spodziewać. Ale głównie to mnie interesuje jak sprawy się mają wyżej.

  4. #4
    jak grasz full ringi to np na ongame wyraznie wyzszy poziom jest dopiero na 50

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Tutaj dużo zależy od godziny moim zdaniem. Myślę, że między $10 a $20 jest zauważalna różnica. Między $20 a $30 i nawet $50 jest mniejsza - ale to wynika też z tego, że np. w naszych godzinach ranno-południowych nie ma graczy do $30 $50 i $100 i często odpalają sobie oni niższe stoliki, żeby dopełnić ekran. Natomiast rzadko się zdarza, żeby zabłądzili aż na $10.

    Zasadniczo idiotów można spotkać na każdych stawkach, różnica polega na tym, że tzw. "przeciętny" gracz jest lepszy, a do tego są jeszcze gracze koszący dane stawki. Np. na 20-30 masz zwykle na stoliku ok. 5 graczy break-even (czyli, tak jak ja, oscylujących koło 0 roi, ale żyjących z rakebacku :P) może zdarzyć się 1-2 graczy o roi > 5 i np. 3 jakichś przypadkowych gostków.

    Ogólnie jak można intuicyjnie założyć, im wyższe stawki tym mniejsza szansa, że ktoś tam trafi przez przypadek.

    Pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    ci sami idioci są na każdych stawkach na wyzszych jest więcej regów więc roi spada i to jedna roznica.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Zgadzam się z Rado. Czuba wszędzie trafisz, tylko im wyżej, tym więcej chętnych do wyczubowania takiego czuba.

    Czuwaj.

    Pepone

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Czuba wszędzie trafisz, tylko im wyżej, tym więcej chętnych do wyczubowania takiego czuba.
    pepone to Twoja twórczość??? Jak tak to chylę czoła... świetne

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Tak, przyznaje się, jam to osobiście wytworzył.

    Pepone

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Dzięki za odpowiedzi, już mam jakiś obraz jak to wygląda dalej.