Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    54
    Chyba robisz sobie jaja . potraktuje to jako żart .

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    8
    A ja tam Lutiego popieram. Osobom niepalacym mniej wiecej od pierwszej przerwy ciezko oddychac normalnie...chociaz wiem ze ten wniosek nie ma wiekszych szans ciesze sie ze problem zostal poruszony. Moze palacze zauwaza ze sa wsrod nich osoby niepalace i z wlasnej nieprzymuszonej woli wyjda zapalic na zewnatrz.

    A na marginesie dygresja do Sapcia... nie zgadzam sie z twierdzeniem ze idac do jakiejkolwiek knajpy zgadzam sie na wdychanie dymu. Robie to tylko dlatego ze nie mam innego wyjscia. I jeszcze jedno u kogokolwiek w domu nie gram cashowki mimo zdecydowanej wiekszosci palaczy wyjscie na balkon nie stanowi problemu. Wiem ze dom to nie knajpa ale ludzie Ci sami. Mozna by przeniesc nawyki z domu do kanjpy Pozdrawiam NiePalacych i Palacych tez.

  3. #23
    mi osobiscie to nie przeszkadza, bo wiekszosc moich znajomych pali i i tak jestem zmuszany do wdychania dymu bardzo czesto, ale faktycznie, po lidze, nawet po umyciu rak, smierdza one fajkami przez kilka godzin wiec kapsula musi byc ponadprzecietna

    edit: a dodac trzeba, ze odpadam zawsze zaraz po przerwie
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 14-11-2008 o 12:35

  4. #24
    A w przerwie jak nie chcesz przebywać w komorze gazowej zawsze możesz wyjść na zewnątrz(na pole)
    Sapi i tak robię. Ale jak podczas przerwy 20 osób zacznie palić to ten dym nie rozpływa się w 5 min. Przyczyna jest prosta - słaba wentylacja w knajpie a raczej jej brak.

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Kielce / Kraków
    Posty
    108
    Nie znalazl ktos moze wczoraj na turnieju kluczy od mieszkania??

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    @ Temat palienia,
    Jest ostro !!! No niestety nie da sie uniknąć palenia w knajpie ale stężenie dymu przez brak wentylacji jest potworne.
    Całe szczęście że udało się wprowadzić zakaz palenia na salkach gdzie gramy bo zwłaszcza w okresie zimowym przy tej frekwencji mogło by się zrobić już naprawdę mało sympatycznie.

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    24
    witam, wybieram sie dzisiaj na turniej i mam takie pytanie, gracie też potem cashówki? jak tak to jakie limity?

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    WOW, Jacek gratki za wczoraj, a juz byłeś krótki na pierwszymn stole...

    I jeszcze skok na pierwsze miejsce w lidze, NICE...

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    24
    Dzięki Sapi
    Pofarciło mi się wczoraj, a po pierwszej godzinie już prawie żegnałem się z turniejem.
    Ścisk w czołówce jest duży i ciężko będzie utrzymać 1 miejsce, ale spróbuje...
    Pozdrawiam.

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Pytanko grane są dalej stoliki po zakonczeniu turniej chodzi bardziej szczegółowo o stawki gdzieś kolo 0,5-1 albo 1-2 ??