Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51
  1. #11
    przepraszam za lekki offtopic, ale chce zadac pytanie tylko do pokerzystow z Krakowa ktorych znam
    czy nie ma ktos z Was ksiazki Daniela Negreanu Power Hold'em Strategy, ktora moglby na tydzien pozyczyc do przeczytania, albo ma jakiegos pdf'a do przeslania?
    Pozdrawiam Kolumba.

  2. #12
    Wybiera się ktoś do Kielc w czwartek?
    Olympic Poker Club > Wiadomości > Kielce Poker Cup

  3. #13
    Jeżeli bierzemy pod uwagę 10 z 14(lub 13) turniejów to wydaję mi się, że nie ma większego znaczenia czy ten turniej 29.XII się odbędzie czy nie bo i tak 4 wyniki się nie będą liczyć... no chyba że weźmiemy do klasyfikacji 11 z 14 wtedy faktycznie jest jeden turniej więcej na który warto przyjść. Można w najbliższą środę przed rozpoczęciem gry zapytać ludzi kto przyjdzie 29.XII.

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    przepraszam za lekki offtopic, ale chce zadac pytanie tylko do pokerzystow z Krakowa ktorych znam
    czy nie ma ktos z Was ksiazki Daniela Negreanu Power Hold'em Strategy, ktora moglby na tydzien pozyczyc do przeczytania, albo ma jakiegos pdf'a do przeslania?
    Pozdrawiam Kolumba.
    Znam gościa, który chce sprzedać oryginał. Jak coś mogę dać Ci namiar na priv.

    Pozdro


    Seq

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Seq ja też byłbym zainteresowany więc jakby Josek nie chciał kupować to ja chętnie kupię i moge pożyczyc nawet od razu bo w najbliższych dniach nie znajdę czasu na przeczytanie a chcę tą książkę mieć.
    Pozdrawiam

  6. #16
    o, to rozwiazanie mi sie bardziej podoba, bo po co mi taka ksiazka na stale przy okazji, moge Ci pozyczyc ta ksiazke o ktorej mowilem w zeszlym tygodniu
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 29-10-2008 o 12:42

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Jeśli możesz to porszę
    @Seq
    daj na prv proszę namiar na tego człowieka co chce sprzedać tą książkę

  8. #18
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Już tylko tydzień pozostał do Warsaw Open - festiwalu gier w którym znalazł się też Texas Holdem. Dwudniowy turniej z wpisowym
    330 zł sponsorowany jest przez Unibet, który dodaje do nagród trzy wejściówki na Unibet Open 5-7 grudnia
    w Warszawie ( wpisowe 1650 euro). Do turnieju głównego organizowana jest satelitka z wpisowym 30 zł!
    Wszystkie szczegóły znajdziecie tu: http://forum.pokerzysta.pl/poker-na-...en-2008-a.html

  9. #19
    Chciałbym poruszyć drażliwy temat dyskryminacji osób NIE PALĄCYCH na lidze. Obecna zasada "nie palimy przy stole" jest połowicznym rozwiązaniem bo przecież i tak cały dym leci do pomieszczenia gdzie gramy. Przerwę w grze można śmiało porównać z komorą gazową . Wiec tu moja propozycja i prośba aby palenie odbywało się na zewnątrz(na polu).

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Oj Luti nie przesadzaj. Wszyscy wiemy że gramy w knajpie a nie w namiocie tlenowym a w knajpie się jara. Ceną za udział w turnieju oprócz wpisowego jest jeszcze to że będziesz troche capił i powdychasz sobie trochę "przyjemnego" dymku.
    Temat palenia już nie raz był poruszany, i uwierz mi że obecna sytuacja jest najlepszym kompromisem między palącymi a niepalącymi.
    A w przerwie jak nie chcesz przebywać w komorze gazowej zawsze możesz wyjść na zewnątrz(na pole) i powdychać świeże krakowskie powietrze, no offence.
    W knajpie jarają nie tylko gracze-palacze ale też goście, ich też chcesz na zewnątrz wyganiać?
    Zawsze jakiś dym wpadnie do naszej salki dla niepalących, tego nie przeskoczysz, no chyba że za Twoją namową właściciel zrobi zakaz palenia w całej knajpie, ale nie sądzę...