Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    GuestJ Guest
    Jak to jest, jeżeli jestem na 1 roku i w tej chwili przestaje chodzić w ogóle na uczelnie to po jakim czasie mnie skreślą z listy studentów?
    Wiem wiem, bardzo mądre pytanie
    Orientuje się ktoś?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    to chyba zależy od uczelni (?)

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    w moim przypadku było to po pierwszym semestrze ;p

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Nie wiem czy na wszystkich uczelniach tak jest ale ja sie spotkalem z systemem gdy nie zaliczysz sesji

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Z reguly to jest po 1 semestrze ale czasem moga wczesniej.
    Bo czesc osob sie zapisuje i na przyklad bierze stypednium do stycznia i czasem robia wczesniej jakas weryfikacje kto chodzi ale jak jestes na dziennych panstwowych to prawdopodobnie po sesji jak nie zlozysz indeksu.

  6. #6
    GuestJ Guest
    Dzięki za odpowiedzi. W takim razie ryzyk fizyk, biorę zaświadczenie do wku w poniedziałek, oddaje 20 po czym siedzę w domu i modlę sie do każdego boga po koleji żeby mnie do nie wezwali przed końcem ostatniego poboru.

  7. #7
    spoko spoko. nie ma szans żeby Cie scigneli. będziesz studentem do czasu zakończenia pierwszej sesji.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    jak wezmiesz zaswiadczenie wku to dadza ci odroczke na rok, tzn za rok bys musial przyniesc zaswiadczenie albo index i pokazac ze dalej studiujesz

  9. #9
    GuestJ Guest
    Hmmm, ja miałem w głowie scenariusz taki - na uczelni zobaczą że nie chodzę, wywalą mnie i poinformują wku o tym fakcie. A dalej to już wiadomo, mundur, broń, pompki,pot i szorowanie kibla

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    jak wezmiesz zaswiadczenie wku to dadza ci odroczke na rok, tzn za rok bys musial przyniesc zaswiadczenie albo index i pokazac ze dalej studiujesz
    czasem daja na rok a czasem wpisujesz kiedy jest planowane zakonczenie studiow i wtedy daja na caly ten okres ( mi babka z dziekanatu napisala wrzesien 2009, a wku powiedzieli, ze tak nie moze byc bo musi byc dokladna data co do dnia lol i jej mowie ze dopisze, ale sie nie zgodzila i musialem zapierdalac na uczelnie po drugie zaswiadczenie z dokladana data)
    tylko ze po sesji uczelnia wysyla do wku zawiadomienie ze delikwent zakonczyl edukacje i wtedy to odroczenie na rok przepada