Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 282
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    gggraaamy w puchaarach HAHAHA

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    jakieś wyniki, ilu było? bo po pisanych postach to około 30 luda powinno

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17
    Gratuluje Grzegorz (Szara bluza z kapturem full tilt) Piękny turniej Pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    bersto bylo 32 ludzikow Colo wzuci niedlugo wyniki jak sie upora z punktacja lamiaz

  5. #15
    ..no i nie myliłem sie co do lokalu...to jakaś masakra-20 graczy przy jednym stoliku,przecież to nie ma nic wspólnego z pięknem POKERA,a do tego ciągle gasło światło przy stoliku...dawajcie do Wiarusa tam przynajmniej jest tyskie i papierosy w barze,no i przede wszystkim bar jest czynny non stop!!!...no a w WASZYM kanclerzykau niestety nie-przeciwnicy MŁYNA-a miało być tak pięknie...

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    minusy są zawsze, ale 32 ludków na raz w Szczecinie przy stołach to optymistycznie wygląda, tak trzymać

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Cytat Zamieszczone przez ahirman Zobacz posta
    Gratuluje Grzegorz (Szara bluza z kapturem full tilt) Piękny turniej Pozdrawiam
    ty, sir. wygralem wszystkie flipy no i troche zarlo ;] zreszta ja nie potrafie grac turniejow, wiec lucky lucky.

    przypomne jedna reke, ktora mi szczegolnie utkwila w pamieci. pierwszy poziom blindow 25/25 - mialem jj na ep, otworzylem i dostalem raise'a od kogos w lp, wiec callnalem i flop marzenie Jxx. checknalem, villain bet - ja call. turn kolejna niska karta, ale druga do koloru. znow checknalem z zamiarem raise'u i tak tez sie stalo i tu - uwaga - dostalem calla. river to as w 4 kolorze, wrzucilem allina za ~1/3 pota i dostalem insta calla (wtf? aa?). villain mial aq off :]


    EDIT: jeszcze jedno rozdanie mi sie przypomnialo. to bylo w top16 juz, jak ktos na turnie scallowal ai (nie wiem czy dobrze zapamietalem, ale bodajze od Siwego) z grywalnym wciaz stackiem (m kolo 6-8), majac gutshota j albo q high ;d
    Ostatnio edytowane przez Greg ; 15-10-2008 o 12:18

  8. #18
    ...oJ jak Krzysiu był organizatorem to punktacja była już tej samej nocy...COLO nie śpimy....

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    totti chcesz to mozesz sam to pozmieniac... punktacje wg starych regul wypisac to banal ale ja chcem nieco to pozmieniac zeby nie bylo jaj ze praktycznie roznic nie ma w pkt gdy jest wiecej lub mniej pkt
    zreszta zaznaczylem juz przed turniejem ze punktacja bedzie podana po pierwszym turnieju (przed 2gim) , jakbym mial dostep do starej punktacji przed liga to bys mial juz pkty

    ogolnie to chory jestem i ledwo zyje, w lozku leze cale dnie, ogarne sie i dam to jak najszybciej bede mogl
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 15-10-2008 o 14:00

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    dsasdasdad