Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($48.30)
    Hero (BB) ($37.05)
    UTG ($16.50)
    46/41/2.2 (61)
    Przeciwnik nie wyglądał na typowego maniaka - sporo podbijał pre flop, ale wiedział też, gdzie znajduje się przycisk fold, no i po flopie raczej nie szarżował zbytnio. Nie przyglądałem się zbyt uważnie akcji przy stoliku, ale jeszcze parę rozdań wcześniej miał stack ponad 1 BI - coś w okoliach 30$, podejrzewałem więc, że może być na tilcie po stracie 1/3-1/2 stacka.

    MP ($31.75)
    CO ($26.10)
    Button ($14.25)

    Preflop: Hero is BB with ,
    UTG raises to $1, MP calls $1, 3 folds, Hero calls $0.75

    Flop: ($3.10) , , (3 players)
    Hero checks, UTG checks, MP checks

    Turn: ($3.10) (3 players)
    Hero bets $2, UTG raises to $15.50 (All-In), 1 fold, Hero ??
    Tutaj nie miałem pojęcia na co go obstawić. Damę powinien był betować na flopie, z kolei z setem chyba by próbował coś jeszcze wyłuskać ode mnie, a nie wywalić mnie z rozdania overbetem za trzykrotność puli. Wygląda to więc na blef. Z drugiej strony jednak, pula jest bardzo mała i może nie opłaca się ryzykować z kiepską parą?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 09-10-2008 o 16:34

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    3 bet preflop - > bet flop i raczej call allina na takim flopie vs taki gosc.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    tu nie ma nad czym dyskutowac - FOLD i zapominamy o rozdaniu.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja bym tego nie betował na turnie. Fishe zawsze slowplayuja flopa.

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    ja tam nie wiem czy to taki easy fold... pozatym, duzy raise pf, i nie jestem pewien ale tu chyba przewaza opcja bet/call flop vs spewfish. bo a. checkowal (co niewiele oznacza przy debilach ale zawsze) b. sa drawy ktore donk moze forsowac. c. tylko jedna overkarta

    jasne czasem pokaze 72 olbo q6, ale chyba jednak to jest bet call na flopie. Na turnie to nie wiem, ale wyglada juz na 2 pary, ktore dla donkow sa nutsami, raczej fold
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 12-10-2008 o 21:04

  6. #6
    Fold i dla mnie z bardzo prostego powodu. Jego raise pf to równie dobrze TT+, za dużo Cię tu bije (jak już ktoś wspomniał głupie Q6) a grając z takimi ludźmi naprawde doczekasz sie mniej wątpliwych sytuacji AI. Po co ryzykowac tu BI