gram ostatnie czasy z pomocą Poker Trackera. Zastanawiałem się nad zrobieniem sobie grup kolorów powiązanych z odpowiednią wartością danej cechy statystycznej. Na przykład koleś z VP niższym niż 5 będzie na czerwono, do 10 pomarańczowo, do 20 na niebiesko, powyżej 20 zielony. Trzeba mieć dużą wiedzę, żeby zrobić w miare rozsądne zakresy. Chciałbym poprosić o Wasze zdanie, jakie zakresy na NL25 byście zaproponowali. Gracz bardzo tight byłby na czerwono, umiarkowanie na pomarańczowo, na niebiesko średniak i zielono loose. Ciężko mi na razie powiedzieć, kiedy na przykład koleś jest już lekko tight, czy mocno. Jakie wartości VP byście zaproponowali? Teraz druga cecha. Preflop rise, z tego co wiem wnioski z jej wartości wysuwane są w powiązaniu z pierwszą cechą VP - tak więc żadnych zakresów nie ma chyba sensu ustalać. W PT, nie możemy raczej zrobić kolorwania odpowiedniego zakresu w wyniku operacji matematycznej na dwóch statystykach, prawda? Chyba, że się mylę. Jest jakiś pomysł? Czy PR samo w sobie, jego wartość coś oznacza? Można jakieś zakresy wyznaczyć i je opisać? I jak z AF - any ideas?

Ma ktoś coś takiego opatentowane u siebie?

Będę wdzięczny za odzew.