Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Zapewne wielu z was pamięta ligę w Silesii prowadzoną przez slazaka. Niektórzy pewnie orientują się, że kierownictwo Silesii nie bardzo było zainteresowane kontynuacją ze względu na koszty jakie musieli ponosić.
    Tak sie jednak ostatnio złożyło, iż mimo wszystko zostalismy z Hammettem ponownie zaproszeni na rozmowę gdzie narodziła się możliwość reaktywacji ligii są jednak pewne zmiany:

    1. W grę wchodzi tylko liga wtorkowa, żaden inny dzień nie jest możliwy.

    2. Gra odbywałaby się nie na atresoli jak ostatnio (koszt wynajęcia 1000pln) lecz w Vip-roomie. Jest to niespecjalnie duże pomieszczenie na parterze lokalu odizolowane od sali głównej.

    Zalety pomieszczenia:
    - cisza
    - jest zdecydowanie jaśniejsze od antresoli
    (z tego co się orientuje gracze narzekali na antresoli głownie na hałas i brak świała a zatem byłoby po problemie)

    Wady:
    - rozmiar - niestety ale na pierwszy rzut oka liga miałaby ograniczenie do 30 osób
    - możliwe, że niewygoda związana z brakiem klimy ale podobno moglibyśmy dostać wiatraki

    3. Czas maksymalny gry to niestety do 24:00.

    Zadaniem tego wątku jest wysondowanie na ile bylibyście zainteresowani kontynuacją rozgrywek w takich okolicznościach. Prosiłbym abyście wstępnie się zdeklarowali czy wyrażacie chęć oraz aby się wypowiedzieć co do wpisowego.
    Moja wstępna propozycją to okolice 80 pln z opcją double chance czyli tak jak to było w końcowej fazie ligi za slazaka.

    Kierownictwo Silesii ma w najbliższym czasie dać znać czy dostaniemy vip-room za darmo czy też nie. Póki co poruszamy się w fazie płynnych ustaleń, niemniej jednak obiecałem dać znać czy liczba oscylująca w granicach 30 osób to coś co mogę zagwarantować.

    Co do jedzenia to mozna zamawiać z pizzerii, która jest na przeciwko i tylko z pizzeri. Nie wiem dlaczego, widocznie jakieś układy.

    Pozdrawiam
    Yoshin

    Otwieram listę potencjalnie zainteresowanych:
    1. Wahi
    2. piachu01
    3. kampas88
    Ostatnio edytowane przez Yoshin ; 10-10-2008 o 14:20

  2. #2
    ja bym byl za :P
    do Silesii najlatwiej sie dostac

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Dość nieprzyjemne ograniczenie osób;/
    no, ale trudno.
    Skoro czas tylko do 24 to musielibyśmy koło 17zaczynać, a ja we wtorek mam chyba dużo zajęć na uczelni
    mimo wszystko od czasu do czasu będzie można na mnie liczyć.
    A co do sali to mi pasuje-przynajmniej będzie i światło i cisza.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Z tego co wiem w Garage liga też ma ograniczenia czasowe do okolic 24 więc strukture blindów można dopasować do tam stosowanej.
    Jeżeli liga ma mieć jakiekolwiek szanse na powstanie to trzeba więcej niż dwa zgłoszenia

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    15
    ja bym z chęcią pograł

  6. #6
    a co powiecie na cshowki?

    stoly sa tak? miejsce tez, temrin tez wtorek.

    Jak sie znajdzie 10, 20, 30 itp osob to mozemy uruchomic odpowiednia ilosc stolikow cashowych.

    Stawki 1/2 lub jak ma przez to byc wiecej chetnych 0,5/1 albo nawet 0,25/0,5

    Moze to ejst lepszy poczatek?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jak najbardziej ZA!!!!