Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 104
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    No nie wiem Wujek

    Zobacz co sie dzieje .... 1 turniej SS i tylu chetnych w jeden dzien...wiecej niz my mamy przez tydzien jak robimy nasz turniej

    Moze to wpisowe wlasnie jest problemem ... ze ludzie nie przychodza....
    Nie koniecznie musi byc luzna gra .... wszystko zalezy od graczy i od podejscia .... warto sprobowac

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    22
    Mnie takze prosze zapisac

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Wpisowe jest dobre,przyjdzie sporo nowych graczy,pamiętam że jak ja zaczynałem grać w Hattricku to właśnie niskie wpisowe (35+5) było tym argumentem dla którego zdecydowałem się na grę live.

    Co prawda wpisowe na poziomie 30+5 dawało by lepszą pule a jednocześnie nie odstraszało nowych czy też mnie zamożnych graczy.

    Proponował bym też rozegrać ligę high z wpisowym 100+10 (150+15 jak ostatnio dawało średnią 12 graczy na turniej)
    100+10 powinno dla starych wyjadaczy być zadowalające (????)Powinni zagrać gracze którzy nie grali high stakes bo było za drogo ale być może dołożą te 30zł do puli bo przecież grali juz tury 70+10.

    proponowałbym rozgrywać ligę co dwa tygodnie (12 spotkań 10 do mastersa)

    Prosił bym graczy high z poprzednich sezonów o komentarz do wisowego 100+10 (baarti,alhemik berti,rossi yacah i inni )

    pozdrawiam (spadam do pracy)

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Ja w poniedziałek jestem.
    Jeżeli chodzi o nowe rozgrywki to chętnie włączę się do dyskusji przy okazji turnieju. Jest kilka spraw do ustalenia, np. sponsor może nim być dotychczasowy czyli bwin.com. W czerwcu kiedy rozliczyliśmy się z Mistrzostw Wielkopolski dopytywali się co dalej z pokerem w Poznaniu i byli chętni do współpracy!!! Kontaktując się z nimi muszę jednak znać konkrety dotyczące nowych rozgrywek!!!
    Pozdrawiam!!!

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Ok. dlatego napisałem że spróbujmy jak ma być dużo chętnych to czemu nie

    Pożyjemy zobaczymy najważniejsze żeby było sporo regularnych graczy a przez co dobra zabawa ( wpisowe a przez co i pula nagród to mniej ważne , ważniejsza jest dobra stała wysoka obecność graczy )

    Ja jednak z góry mówię że mnie akurat w ten poniedziałek może niebyć żeby potem niebyło że się tyle wypowiadałem a na końcu nie dotarłem . ( ale życzę udanego dużego turnieju i może coś nowego się wyklaruje )

    Pozdrawiam i do zobaczenia
    Ostatnio edytowane przez WUJEC ; 09-10-2008 o 10:05

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    oczywistym jest , ze przy niskim wpisowym bedzie wiecej chetnych , a o to chyba jednak chodzi (popularyzacja poka itp ) ... w sumie zobaczymy PO pierwszym turnieju ile bedzie osob , bo z nowymi graczami nigdy nie wiadomo .. zycze powodzenia i wysokiej frekwencji ..

    co do high stakesa ... nie sadze , zeby dalo sie ozywic ten turniej ... wpisowe 100 nie daje mozliwosci cateringowych , wiec na pewno jest troszke mniej atrakcyjny dla czesci graczy , a niski (sic!) buy in nie daje pewnie takich checi ludziom grajacym wyzej (popatrzcie tylko ilu graczy gra stoliki 1/2 i bi 200) , wiec zostanie kilka osob mogacych sobie pozwolic grac taki turniej i kilku "skoczkow" , czyli nic sie nie zmieni w stosunku do poprzedniej edycji high stakes ... oczywiscie jest to tylko i wylacznie moja opinia , mozna sie z nia nie zgadzac .. pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    12
    a można się zdeklarować w niedzielę albo nawet w poniedziałek po południu ?
    bo nie chciałbym się zdeklarować a potem się okaże ,że nie mogę przyjść i będzie dupa

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    102
    Mozesz sie zdekarowac jak bedziesz pewien nawet godzine przed turniejem, bo z tego co widze napewno sie odbedzie. Kwestia tylko ile osob przyjdzie. Licze ze jeszcze kilku chetnych sie znajdzie.

    Pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    ja bym bardzo chcial, ale poniedzialek to zla data dla mnie.
    Zajecia mi poprostu nie pozwalaja.

    Pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    5
    jestem kolejnym chetnym do gry. dodam tylko ze wygodniej dla wielu osob byloby grac w piatek wieczor badz w weekendy ale to detal. prosze mnie zapisac