Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 73 z 73
  1. #71
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Haha ten koles to jakies nowe wcielenie serwisanta? Tylko jakos malo bledow robi... A serwisant to nie jednego loda musial zrobic za zalatwienie takiej powaznej sprawy w mniej niz 24h hahaha dobre sobie... W 24h roomy nawet nie potrafia napisac "sprawdzimy konto" a co dopiero zalatwic tak powazna sprawe...

    Przeciez to smierdzi sciema od poczatku do konca, jest tutaj ktos kto tego nie widzi>??? NAIWNIACY heheh

  2. #72
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    pozatym bank przy kradziezy musi zwróvić Co cała kwotę jesli przekracza ona 500 ojro przynajmniej taką odpowiedzielonosc banków działających na tereniu UE wprowdziło Rozporzadzenie Komisji UE albo Rady .
    Nic nie musi.
    Po 2 latach biegania po sadach udalo mi sie odzyskac 30k euro z ponad 70 ktore skradziono z mojego konta w niemieckiej sparkasse pomimo schwytania zlodzieja.

    pozdrawiam

  3. #73
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Kurwa pisałem już rozprawkę dlaczego ten temat zamykam ale odechciało mi się. Dla tych którzy tego nie rozumieją to proponuję niech przeczytają wszystkie posty jeszcze raz uważnie oraz w ramach wprawki prześledzą trochę historycznych postów gdzie udzielają niektórzy bohaterowie tematu.
    Temat zamykam a pewnie jeszcze przed najbliższym weekendem wyląduje w koszu bo moim zdaniem tam jest jego miejsce.