Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Shout

  1. #61
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    shoutbox juz jest
    ;d Doli się postarał

  2. #62
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    lucky mozesz zapodac linkiem do animowanej wersji twojego avatara ?
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 10-10-2008 o 17:07

  3. #63
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    http://www.toofly.com/downloads/jeans.gif (to shay laren gdyby ktoś nie wiedział ;p)

  4. #64
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    wcale nie taka szaj

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Opiszę fajną sytuację - nie jest to w zasadzie shout, ale nie warto chyba osobny topic zakładać.

    Grałem jakiś turniej MTT na bossie, grał w nim też mój kolega. Odpaliłem sobie jego stolik z boku żeby śledzić jak mu idzie i ewentualnie coś konsultować. Widze nagle u niego na czacie że niejaki FOFO83 czy ktoś taki pisze po włosku że ma KK, i jakiś Carlos (nie pamietam dokladnie) siedzący przy tym stoliku odpisuje mu - POWODZENIA. Po czym widzę, że u mnie na stoliku leci allin i koles pokazuje KK, patrzę na nick i widzę... FOFO83 ;D. Po chwili na czacie przy moim stoliku, obserwator Carlos pisze że ma parę jopków, na co FOFO życzy mu powodzenia, i przy stoliku mojego kumpla leci allin gdzie Carlos ma oczywiście JJ.

    Dzięki temu że dwa makarony wolały gadać na czatach zamiast na jakimś MSN, i ja i moj kumpel znalismy karty tych kolesi gdy tylko chcieli cos zagrywac .

  6. #66
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ja się boję swoich kart na shoucie napisać, a bo nuż ktoś nieznajomy jest przy stole.

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    ojjj, teraz się zorientowałem dopiero, że chciałem to napisać w BASHu a nie SHOUCie

  8. #68
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Przydałoby się, żeby adresy się automatycznie zamieniały w linki, tak jak to było przedtem, bo ręczne kopiowanie jest dość uciążliwe, zwłaszcza że shout się odświeża co kilka sekund.