Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 68

Wątek: Shout

  1. #41
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ja też jestem juzerem i wcale nie chcę szałtboksa.
    podpisuję się pod tym


    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    kliknął ktoś tutaj kiedyś w jakiegoś bannera?....od momentu gdy zacząłem używać AdBlock-a to już nigdy.
    heh...specjalnie wyłączyłem na chwilę by sprawdzić o jakie banery się rozchodzi bo z adblockiem to cały czas czysto i biało

  2. #42
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    ja też nie chcę szałtboksa

    niczemu konstruktywnemu nie służy, a ja wpisuję się na nim tylko po pijoku, dzięki czemu robie z siebie niezłego przypała

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja czasem używam shoutboxa do konsultowania strategii, jeśli problem nie jest wart osobnego tematu, więc nie przesadzajcie, że jest tak bezużyteczny. Zresztą, jeśli komuś nie odpowiada, to przecież nie ma obowiązku korzystania - poza nielicznymi przypadkami jakiegoś wielkiego rushu (ostatni był spowodowany dotarciem Górala do FT w EPT), shout nie wpływa znacząco na wydajność forum.

  4. #44
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ma on swoje plusy jak i minusy, ale w tym przypadku mysle, ze jednak owych pluskikow jest zdecydowanie wiecej.

  5. #45
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Jedynym minusikiem shouta jest to, że przy dużej ilości wpisów zamula forum. Takie sytuacje jednak zdażają się dość rzadko (FT Górala), choć jak tak dalej pójdzie to coraz więcej okazji będziemy mieli to wyrażania kibicowskich ekspresji na shoucie. Dodatkowo, jeżeli ktoś gra jakiś turniej i chce, żeby forumowicze mu pokibicowali, to shout jest najlepszym sposobem szybkiej komunikacji pokerzystów. I odwrotnie: jak ktoś ma dosyć grania na dany dzień i ma akurat ochotę pokibicować to może się szybko dowiedzieć, kto gdzie gra...

    Podsumowując uważam, że shout jest bardzo przydatnym dodatkiem forum i nie rozumiem argumentów jego przeciwników. Nie chcesz to nie otwieraj SB. Minus jest jeden i to o nim musimy dyskutować - jak zniwelować przeciążenia serwera.

    Jdx z tymi reklamami, to był tylko pomysł. Generowałyby wyższe przychody gdybyśmy zaczeli w nie klikać (na zasadzie pajacyka )

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    A czy nie dałoby się tak zrobić, żeby shout można było u siebie włączyć/wyłączyć w panelu administracyjnym? Ewentualnie, żeby shout nie był na stronie głównej ale w jakimś subforum. Czy wtedy osobom, które nie widzą shouta, też zamulałoby?

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    dobrym pomysłem byłby jakiś shoutboxowy regulamin, aby nie było bezsensownych wpisów (jak np moje głupie gadanie o wtopionych 2 BI:P - już nie będę nawet po pijaku tak spamował)

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    na moje w ogóle nie ma tematu i naprawdę przy odrobinie wysiłku Doli jest w stanie zrobić tak aby byli zadowolonie wszyscy. Można zrobić zawsze shouta w nowo otwieranym oknie. Jest jeszcze kilka innych rozwiązań.

    Shout się przydaje, nie szkodzi, zamula, ale da się to naprawić. Więc do dzieła !

  9. #49
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spoko, zastanawiam sie nad najlepszym rozwiazaniem, cos wymyslimy, tak zeby wilk syty i owca cala

  10. #50
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    moze sie umowimy, ze ten topik bedzie takim nieoficjalnym shoutem, kazdy post tutaj bedzie traktowany jako shout.