Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Polecam również SnoopFree Privacy Shield

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Zorro34 Zobacz posta
    W uzupełnieniu listy młota można zainstalować Comodo
    Czy jak zainstaluje ten program, to rozumiem, że zaporę systemową trzeba wyłączyć, by poprawnie działał nie?

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    ja moge tyle powiedziec od siebie ze od lat nie uzywam zadnych programow firewall ani anty wirusowych i nigdy nie mialem zadnego wlamania na konto moneybookers,eamilowe czy bankowe no prawie nigdy jedynie raz,jakies poltora roku temu przez glupote zarejstrowalem sie na jakims gownianym nieznanym pokerroomie co odrazu wydawaly mi sie podejrzany bo chcialy wiecej danych przy rejstracji niz inne po czym po paru dniach dosatalem inforamcje od banku ze moj numer konta i dane mogly sie dostac w niepowolane rece i proponuja mi zmiane karty i konta,a tak to wszystko smiga az milo bez jakis problemow he wiec jak sie nie grzebie glupio po necie to jest luz,choc w koncu przydalo bys sie cos zainstalowac dla spokoju
    nigdy nie mów nigdy... ostatnio to zjawisko się nasila...

    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Niecaly rok temu moje konto Neteller zostalo zamkniete (ktos niby probowal wykonac jakies operacje bez mojej wiedzy)...
    Stalo sie to w chwili gdy chcialem wyplacic kase z pokerroomu Bodog i wystapila niezgodnosc adresu zamieszkania miedzy kontem NT a Bodogiem...
    Takie zabezpieczenia powinny być wszędzie. Nasza kasa byłaby dużo bardziej bezpieczna...

    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    No wlasnie i dlatego zastanawiam sie, co moze zrobic osoba, ktora wlamala sie na nasze konto na poker roomie.
    Pieniadze wyplacic moze w zasadzie tylko na nasze konto netellera/moneybookers.
    W razie gdyby probowal wyplacic pieniadze na konto o innych danych niz nasze, to przynajmniej w teorii wyplata nie powinna dojsc do skutku.

    Dobrze mysle?
    Nie wszystkie roomy wymagają depozytu przed wypłatą. Po za tym czasami roomy nie porównują danych personalnych podanych przy rejestracji z danymi MB czy Netellera (np maila; może zostać dokonany szybki minimalny depozyt nie aktywowanym kanałem i szybka wypłata rozsądnej kwoty). Dodatkowo jeszcze dochodzi szybki, umiejętny chip dumping.

    Cytat Zamieszczone przez Deus19 Zobacz posta
    j.w. ,a najlepiej skorzystać z opcji (jeśli dostępna) ewentualnej zmiany/odzyskiwania hasła przez sms, tak jak jest na przykład na tlenie.
    cenna uwaga- dodałem do listy

    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Jak ktoś używa Firefoksa, to polecam dodatek NoScript, który, jak sama nazwa wskazuje, blokuje skrypty Javascript i Java na stronkach, na których nie zezwolimy na ich wykonywanie.
    bardzo dobre rozbudowanie firefoxa, dodaję do listy i sam zaczynam stosować z innymi prywatnymi dodatkami
    Ostatnio edytowane przez młot_na_crackerów ; 08-10-2008 o 02:39

  4. #24
    dopisałem jeszcze do listy kwestię związana ze sprawą niebezpieczeństw przy korzystaniu z pendrive/ nośnika mp3 itd itp na kilku komputerach, za sprawą pliku AUTORUN.INF i funkcji autorun w komputerze

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez młot_na_crackerów Zobacz posta
    Ludzie masowo przenoszą dane za pomocą tych nośników (np z biblioteki do domu) i często zarażają w ten sposób kilka komputerów. Najprostszym wyjściem jest wyłączenie w komputerze funkcji autorun. W łatwy sposób można tego dokonać za pomocą tego pliku http://info.x86.pl/download/xp_no_autorun.reg (ściągnąć, uruchomić i wcisnąć Tak)
    Bez obrazy, ale piszesz o bezpieczeństwie, a jednocześnie doradzasz ściąganie pliku modyfikującego rejestr od, bądź co bądź, nieznanej osoby (nieznanej dla nas, ofc ), co ogólnie nie jest chyba zbyt dobrym pomysłem...

  6. #26
    @ Danielos
    Comodo działa wspónie z firewallem windowsowym.

    Tylko na czas instalacji Comodo ją wyłączyłem.

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    16
    jaki jest najlepszy sposob na przechowywanie hasel?? ogolnie haslo typu "27nd7Hbs" ciezko jest zapamietac (przy zalozeniu ze zmienia sie co np. miesiac), co dopiero przepisywac kilka razy dziennie.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Polecam mnemotechnikę

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    16
    po 2 miesiacach bym jebla dostal od wymyslania wierszykow :/
    a co myslicie o :
    zamiast haseł CZYTNIK LINII PAPILARNYCH Ethne+ (446021315) - Aukcje internetowe Allegro
    ??
    da sie tym logowac do pokera?

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Czytniki linii papilarnych bywaja zawodne;d Lepiej juz czytnik teczowki oka
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 08-10-2008 o 17:48